Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / Red Bull Player One 2019 Başlıyor!

Red Bull Player One 2019 Başlıyor!

Valorant names

Red Bull tarafından düzenlenen ve basitçe teke tek bir League of Legends turnuvası olarak tanımlayabileceğimiz Red Bull Player One 2019 başlıyor. Detaylar haberimizde.

Oyuncuların pek de uzak olmadığı bir marka Red Bull. Özellikle espor ve cosplay gibi alanlarda yaptığı yatırımlarla bu kültüre yakın insanların dikkatini çeken firma ülkemizde ilk kez düzenlenecek olan Red Bull Player One 2019 ile bu yatırımlarına bir yenisini daha ekliyor.
red bull player one
Oyuncuların teke tek olarak mücadele edeceği turnuva 24 Ağustos tarihinde online eleme turları ile başlayacak. Bu eleme turları sonrasında son 16 kişi arasında kalmaya hak kazanmış oyuncular ise şampiyonluk kupasına uzanan isim olabilmek adına yarışacaklar. Eleme turlarında sona kalmayı başaran bu 16 oyuncu Türkiye Şampiyonu olmak için ise 22 Eylül tarihinde Riot Games Espor Sahnesi’nde mücadele verecekler.

Tabi iş ülke şampiyonu olmak ile bitmiyor. Turnuvanın galibi ülkemizi Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde düzenlenecek olan turnuvada temsil etmeye hak kazanacak. Siz de kendinize güveniyorsanız turnuvaya katılmak için gereken detayları ve daha fazlasını buradan öğrenebilirsiniz. Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.