Ev / Haberler / Red Dead Online Battle Royale Modu Da İçerecek!

Red Dead Online Battle Royale Modu Da İçerecek!

Poster gg

İçerisinde bulunduğumuz yılın en başarılı yapılarından olan Red Dead Redeption 2’nin online ayağı olan Red Dead Online Battle Royale modunu da bünyesinde barındıracak! Tüm detaylar haberimizde.

Duyurulduğu günden beri herkesin merakla beklediği, çıkışını gerçekleştirdiğinde ise yılın oyunlarından biri olacağını kesinleştiren Red Dead Redeption 2 için büyük haberlerimiz var. Oyunun kodlarına erişim sağlayan bir grup oyuncu, oyunun mod listesine ulaştılar. Bu liste içerisinde bulunan birçok oyun modunun yanında elbette en göze çarpanı ise battle royale modu oldu.

Mod Neleri İçerecek?

Oyunda yer alacak olan battle royale modunun isminin Make It Count olacağı ve başlangıç için 32 oyuncuya kadar destekleyeceği düşünülüyor. İlerleyen zamanlarda 32 olan oyuncu sayısının artacağına da kesin gözüyle bakılıyor diyebiliriz. Red Dead Redeption 2 gibi başarılı bir yapımın oyun dünyasının yeni akımı olan battle royale furyasına nasıl ayak uyduracağını da hep birlikte bekleyip göreceğiz. Hatırlatmakta da fayda var, Red Dead Online bugün itibari ile Ultimate Edition sahiplerine açılmış durumda.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.