Ev / Haberler / Red Dead Online İçin Battle Royale Modu Geldi

Red Dead Online İçin Battle Royale Modu Geldi

PUBG’nin yükselişinden sonra son yıllarda çığrından çıkan Battle Royale akımı Red Dead Online ‘ı da vurdu. Oyuna yeni eklenen Battle Royale modu hakkında ayrıntılar haberimizde. Siz bu Battle Royale furyası için ne düşünüyorsunuz.

Read Dead Online ‘ın Battle Royale Modu

Red Dead Online ‘a gelen bu modun adı “Gun Rush” Oyunda 32 oyuncu giderek küçülen haritada kısıtlı mermi ve silahlar ile hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. (Hmm bu bana Valve‘ın CS:GO‘ya yaptığı Danger Zone moduna benzer bir hamle olmuş gibi geldi. Neden acaba?)

Rockstar bize bir de ben para istiyorum diye bağıran bir açıklamayla, oyuna yeni güncellemede bir çok kozmetik eşya ekleneceğini açıklamıştı. Bunların yanı sıra Make It Count modu, Showdown modları, bir takım yarışlar, eventler ve ifadeler gibi yenilikler de yeni güncellemeyle geldi. Daha fazla bilgi için Rockstar‘ın ayrıntılı açıklamasına gidebilirsiniz. Şuan beta olarak oynayabileceğiniz Red Dead Online‘ın Gun Rush modunun da hazır olduğunu söyleyelim.

Peki sizce Battle Royale‘in yayılması güzel bir şey mi? Bu konu hakkındaki fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Bunun gibi oyun haberlerini öğrenmek için bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

Merhaba ben Ahmet Taha Koçtaş, 31.01.2003 tarihinde doğdum. 3 yaşımda ilk defa elime bilgisayar aldım. Hatta o kadar ki okuma yazmayı bilgisayar klavyesinden öğrendim :) Sonic The Hedgehog, Street Fighter, Super Mario Bros, Sims gibi efsane oyunlarla büyüdüm. Şimdilerde Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Square Enix'in yeni Tomb Raider serisi, Witcher 3 gibi oyunlar ile oyun hayatımı devam ettiriyorum. Biricik OyunGG ekibinin en yeni yazarlarından birisi olma onuruna sahibim :)

Buna da bak!

Mario Royale

Super Mario Bros İçin Battle Royale Modu Yapıldı

Battle royale furyasına kapılmayan bir tek tesisatçı ağabeyimiz kaldı diyorduk ama o da gerçekleşti. Bir …

2 Yorumlar

  1. Bir daha Battle Royale modu daha görürsem çoğu oyun yapım şirketlerinin düşüncesiz, özenti ve popüler kültür kölesi olduğuna kanaat getireceğim artık yeter. Yakında ETS 2 Battle Royale ya da Witcher 3 DLC Battle Royale göreceğim diye doğru dürüst uyuyamıyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir