Ev / Haberler / Red Dead Redemption 2’nin Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı

Red Dead Redemption 2’nin Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı

Poster gg

Merhaba Oyungg ailesi bugün sizlere, Red Dead Redemption 2’nin yeni tanıtım videosundan ve inanılmaz derecede büyük bir indirme boyutuna sahip olmasından bahsedeceğiz. İyi okumalar.

26 Ekim 2018‘de çıkış yapmaya hazırlanan Red Dead Redemption‘ın devam oyunu olan RDR2’nin lansman öncesinden bir tanıtım videosu yayınladı. 1 dakikalık bu videoda oyunun grafikleri gerçekten çok güzel duruyor. Silahları, hırsızlık gibi ögeler ön plana çıkmış.

Oyun sektöründe batı dünyasını işleyen sadece birkaç oyun var. Rockstar Games ekibinin bu serisi diğer Western oyunlarına taş çıkarıyor. Güzel oynayışı, gerçekçi mekanikleri ve grafikleri, senaryosuna kadar her şeyi çok güzel işlemiş ve önümüze sürülmüş gibi görünüyor. Fazla rakibi olmaması ve gerçekten uğraşılması oyuna rahatça en iyi batı temalı oyun dememizi sağlıyor.

Rockstar Games tarafından yayınlanan tanıtım videosu;

Red Dead Redemption 2 İndirme Boyutu

Red Dead Redemption 2‘nin indirme boyutu hayranlarının ağzını açık bırakıyor. Haliyle tüm PS4 ve Xbox One oyuncularının gözü bu oyunda ancak oynamak isteyen oyuncular yaklaşık 150GB‘lık bir boş alan açsalar iyi olur çünkü oyun PS4’e 99GB olarak çıkıyor ama indirebilmek için 50GB daha boş alan istiyor. Xbox One kullanıcıları içinse 107GB alan istiyor. Eğer oyun bu boyutta çıkarsa oyun tarihinin en fazla depolama isteyen yapımı olarak tarihe adını yazdıracak.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz iki konuyu bir yazıda işledik umarım hoşunuza giden bir yazı olmuştur. İyi eğlenceler.

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.