Ev / Haberler / Red Dead Redemption 2’nin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Red Dead Redemption 2’nin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Poster gg

Rockstar Games, resmi sitesinden yaptığı açıklamayla Red Dead Redemption 2’nin çıkış tarihini açıkladı. Sitede oyunun 26 Ekim 2018 tarihinde çıkacağı açıklanırken, oyunun yapımcısı konuyla ilgili bir mesaj da bıraktı. Yazımızın devamında mesajın çevirisini okuyabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2

Rockstar Games’in Red Dead Redemption 2 Hakkındaki Açıklamaları

Değerli Oyuncularımız, 

Red Dead Redemption’ın 26 Ekim 2018 tarihinde çıkacağını size duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu gecikmeden dolayı rahatsız olan herkesten özür diliyoruz. Normalde oyunu daha erken piyasaya sürmeyi planlıyorduk fakat oyuna son rötuşları atmak için fazladan zamana ihtiyaç duyduk.
 
Beklediğiniz için size içten teşekkürlerimizi sunuyoruz ve oyunu oynadıktan sonra bu beklemenin oyuna değeceğini düşünmenizi umuyoruz. Oyun çıkana kadar şu ekran görüntülerine göz atmanızı öneririz. Gelecek haftalarda sizinle çok daha fazla bilgi paylaşmayı iple çekiyoruz. 

Minnettarlığımızla,

Rockstar Games

Eminim ki aramızda da Red Dead Redemption 2’yi bekleyen arkadaşlarımız vardır. Onlara da bu haberin üzerine bir ”Hayırlı olsun” demek düşüyor üzerimize, umarız ki oyundan istediğiniz zevki alabilirsiniz. Sizce oyun ilki kadar güzel olacak mı? Rockstar’ın beklentileri ve sizin beklentileriniz karşılanacak mı? Düşüncelerinizi yorum kısmından belirtmeyi unutmayın, hepinize iyi oyunlar.

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.