Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / Regnant Esports Lootlara Hükmetmeye Geliyor

Regnant Esports Lootlara Hükmetmeye Geliyor

Valorant names

İşbirliği içerisinde olduğumuz Regnant Esports, PUBG Mobile takımını resmi Instagram sayfasından duyurdu. Temelde Dota 2 takımı olan, elde ettiği başarıların ardından gözünü diğer kulvarla da çeviren takım, bu sefer Espor tutkunlarının karşısına PUBG Mobile takımı ile çıkıyor. Pek çok oyun dalında başarıdan başarıya koşan ve elektronik sporlar arenasında adını duyuran klüp, PUBG Mobile takımı ile yepyeni başarılar elde etmeyi hedefliyor. 

İşte Regnant Esports PUBG Mobile Takımı

Takım henüz dört kişilik. Bu da PUBG Mobile oyununda bir squad ediyor. Takımdaki oyuncuların isim, soy isimleri ve nicknameleri ise şöyle:

Abdülkadir “Amokachi” Pekşen
Semih “Forsa” Kavi
Abdullah “Luitim” Mustafa
İbrahim “Syindax” Susuz

Pek çok turnuvada başarılar elde eden oyuncuları bünyesine katan takım, PUBG Mobile arenasına güçlü ve sağlam bir başlangıç yapmayı istiyor. Biz de Oyungg ekibi olarak oyunculara turnuvalarda başarılar diliyoruz. Henüz yeni kurulan bir oluşum olsa da oldukça sağlam adımlar ile yoluna devam eden Regnant Esports umuyoruz ki PUBG Mobile arenasında da adını duyuracaktır.

Regnant  Esports‘un resmi Instagram sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.