Ev / Haberler / Remedy Ent. Yeni Bir Oyun Peşinde
Poster gg

Remedy Ent. Yeni Bir Oyun Peşinde

Remedy Ent. Yeni Bir Oyun Peşinde

Güçlü senaryo denilince akla ilk gelen video oyunları yapımcılarından olan Remedy bir video yayınladı ve yeni bir oyunun eşiğinde olduklarını belirtti. Daha önce yaptıkları Max Payne ve Quantum Break oyunlarından onları tanımanız daha kolay olacaktır. Fakat video çok kısa olduğu için hangi oyuna dair bir gelişim olduğu kestirmek imkansız.

quantum-break-wallpaper

Videonun isimi En Harika Fragman olarak çevrilebilir ve sadece 21 saniye. Ve video’da  Remedy’nin Yaratıcılık Direktör’ü Sam Lake var ve son olarak yeni oyunun fragmanı çok yakında geliyor şeklinde belirtilmiş. Video devam eden bir seriye oyun yapmaktansa, yeni bir serinin çok yaratıcı bir fikirle başlayacağını hissettiriyor açıkçası. Tabi önümüzde ki süreçte gelecek fragman ile her şey daha açık bir hale gelecektir diye düşünüyorum. Konu ile alakalı oyun haberleri sitemizde paylaşılmaya devam edecek.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.