Ev / Haberler / Resident Evil 2 İçin Ücretsiz DLC Yayınlandı

Resident Evil 2 İçin Ücretsiz DLC Yayınlandı

Resident Evil 2 Remake’in başarısı ve çıktığı anda oyuncular tarafından beğenilip yüksek puanlar alması Capcom’un yüzünü güldürmüş olacak ki onlar da bize bedava DLC (ek içerik) hediye etmek istemiş. Ayrıntılar yazımızda.

Resident Evil 2 Remake’in Bedava DLC’si

25 Ocak’ta piyasaya çıkışının ardından daha birinci haftasını doldurmadan popülerliği, satış rekoru, başarısı ve olumlu yorumları sayesinde 22 yıldan beri ilk defa Resident Evil popülerliğini eline alabildi. Capcom‘un bir nevi bunu kutlamak için oyunu satın alan herkese ücretsiz bir DLC vermesi de yüzümüzü güldürdü.

The Ghost Survivors adı altında yayınlanacak DLC’nin olayı bizlere üç alternatif olayı anlatacak. 15 Şubat’ta oyunu alan herkes bu DLC’ye ücretsiz olarak erişip oynayabilecek. Bu hikayelerde ise Racoon City‘e hiç ulaşamayan üç karakteri oynayacağız.

Belki de Resident Evil serisi 20 yılın ardından yeniden çok popüler ve gözde bir oyun olup Korku-Aksiyon türünü canlandırabilir. Görüşlerinizi yorumlarda belirtin lütfen. Bunun gibi oyun haberlerine anında ulaşmak için bizi Instagram ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Resident Evil 2 için yaptığımız inceleme yazımızı da buradan okursanız çok seviniriz 😉

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

Merhaba ben Ahmet Taha Koçtaş, 31.01.2003 tarihinde doğdum. 3 yaşımda ilk defa elime bilgisayar aldım. Hatta o kadar ki okuma yazmayı bilgisayar klavyesinden öğrendim :) Sonic The Hedgehog, Street Fighter, Super Mario Bros, Sims gibi efsane oyunlarla büyüdüm. Şimdilerde Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Square Enix'in yeni Tomb Raider serisi, Witcher 3 gibi oyunlar ile oyun hayatımı devam ettiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir