Ev / Haberler / Resident Evil Filmleri Yenilenecek
Poster gg
resident evil yenilenecek

Resident Evil Filmleri Yenilenecek

Resident Evil Filmi Yenilenerek Yeniden Çekilecek

 

Resident Evil ile ilgili büyük bir haber duyunca o eski yazar geri döndü ve insanlar bu haberi OyunGG yazılımcısı tarafından duysun istedi.

Herkesin bildiği ve bilmeyenlerin yeni seri çıkınca öğreneceğini düşündüğüm Resident Evil filminin aslı bir oyun. Ve Capcom‘un sahip olduğu bu oyun serisi Resident Evil: Final Chapter’in çıktığı tarihlerde ana serinin 7. oyunu ile Resident Evil serisine değişik bir bakış açısı kazandırırken, büyük başarılar da sağlamıştı. Artık Resident Evil oyun serisinin eski oyunlarının tarzlarında değil de yeni tarzlarında oyunlar çıkartacağını düşünüyordum. Tahmin ediyorum ki oyun tarafındaki bu başarı film tarafının da dikkatini çekmiş ve onlar da yenilenme kararı almışlar.

 

Constantin Film yönetim kurulu başkanı Martin Moszkowicz yaptığı açıklama Resident Evil film serisinin üzerinde çalıştıklarını ama bu serinin yeni bir seri olacağını bildirdi. Seriye eklenen her bir filmde bir yığın daha fazla eleştiri almasına rağmen aldığı yeni eleştiriler kadar da yeni paralar kazanan ve totalde okumadan bir sonraki kelimeye geçerken bile gözlerimi yoran 1,233,229,454 Dolar gibi bir kazanç sağlayabilmişti. Zaten böyle bir ismin film sektöründen silinip gitmesini beklemiyorduk. Tabi ki bu kazançlarda en az filmin ismi kadar Milla Jovovich‘in de etkili olduğunu unutmamak lazım. Yeni seriden Milla Jovovich’i çıkarırsak ve filmin oyun alanındaki yöneldiği sektörü hesaba katarsak öyle düşünüyorum ki Martin Moszkowicz’in bahsettiği yeni seri ilk seriye kıyasla daha fazla korku içerecek. Tabi ki henüz daha fazla ayrıntı bilmiyoruz ama kısa bir süre sonra tekrar görüşebiliriz.

Hakkında Mehmet Bozkurt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.