Ev / Haberler / Ricardo Team Fortress 2 ‘ye Geldi!

Ricardo Team Fortress 2 ‘ye Geldi!

Poster gg

Ricardo’yu artık hepimizin tanıdığını varsayıyorum. Alakalı alakasız neredeyse her yerde karşımıza çıkan güler yüzlü dansçımız Ricardo Team Fortress 2 ile oyun dünyasında da tatlı mı tatlı tebessümü ile içimizi ısıtmaya geliyor. Detaylar için buyurun habere geçelim.

Team Fortress 2 sahip olduğu kendine has mizah üslubu, birbirinden enteresan ve eğlenceli karakterleri ile Valve’ın elinden çıkan belki de en keyifli oyunlardan bir tanesi. Oyun içerisinde yer alan kozmetikler ve çeşitli kostümler ise oyuncuya karakterini dilediği gibi özelleştirme fırsatı sunuyor. Steam topluluk sayfalarında ve oyuncu forumlarında bir hayli aktif üyesi bulunan oyun için neredeyse her an yepyeni bir öge üretiliyor. Tabi bunların hepsi onay alarak oyuna eklenme şansını yakalayamıyor.

Geçtiğimiz gün, yani 25 Temmuz tarihinde oyuna yeni eklenen bir kozmetik ise şimdiden oyuncular arasında hızla yayıldı. İnternet meme’leri sayesinde tanıdığımız Ricardo Team Fortress 2 için özel bir kozmetik olarak oyuna eklendi. Sadece Soldier‘ın kullanabildiği bu kozmetik Team Fortress‘ın alameti farikalarından olan şapkalardan bir tanesi. Oyuncu forumlarında bir espri olarak başlayan ve ardından Valve tarafından oyuna eklenen bu kozmetik sayesinde savaş alananında oradan oraya koşarken yüzünüzde tatlı bir tebessüm oluşacak, bundan şüphemiz yok. ”Ricardo da kim yahu?” diyenler için de videoyu aşağı bırakalım. Yalnız en başından uyaralım, video bağımlılık yapabilir, uzun süre maruz kalmanız durumunda da mental olarak bazı rahatsızlıklara yakalanabilirsiniz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.