Ev / Haberler / Rick and Morty 4.Sezon’un Çıkış Tarihi Açıklandı
Poster gg

Rick and Morty 4.Sezon’un Çıkış Tarihi Açıklandı

Adult Swim’in popüler yetişkin animasyon dizisi Rick and Morty için 4.sezonunun çıkış tarihi açıklandı.

Justin Roiland ve Dan Harmon tarafından Adult Swim için yaratılan bir yetişkin animasyon televizyon dizisi. Dizi, kendi zamanlarını aile hayatı ve boyutlar arası yolculuk arasında bölüştürmüş alkolik bilim insanı Rick ve onun torunu Morty‘nin maceralarını anlatıyor. Bilimkurgu ve macera içerikli Rick and Morty animasyon dizisinin uzun zamandır beklenen 4.sezonu için çıkış tarihi açıklandı. Adult Swim tarafından yayınlanan “mini fragmanda” kahramanlarımız Rick ve Morty siyah bir ekranın önüne geçerek 4.sezonun Kasım 2019 tarihinde geleceğini söylüyorlar. Dizi için 3.sezon hariç 70 bölüme daha onay verildiği de daha önceden şu tweet ile açıklanmıştı.

Rick and Morty daha önce de bunlar gibi 4.duvarı yıkarak (yani karakterin doğrudan izleyici ile konuşması) bizlere duyurularda bulunmuştu. Dizinin 3.sezonun son bölümünde dizinin karakterlerinden Mr.Poopybutthole‘un “Kim bilir belki de 2 yıl sonra beni sakallı olarak görürsünüz.” demesiyle 4.sezonun çıkış tarihi açıklanmıştı. Gerçekten de yaklaşık 2 yıl kadar sonra dizinin resmi çıkış tarihinin 2019 yılı olduğunu görmüş olduk. Şimdi de sizi şu “mini fragman” ile baş başa bırakıyorum.

 

Rick and Morty‘nin 4.sezonu için heyecanlı mısınız? Kasım 2019 bir an önce gelir umarım. Sinema haberlerimize daha çabuk ulaşabilmek için bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

-

Bir Yorum

  1. maara kardeşim maaraaaaaaaaaaaaaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.