Ev / Haberler / Rise of The Tomb Raider Film Oluyor!
Poster gg

Rise of The Tomb Raider Film Oluyor!

Bir zamanlar bilgisayarda oyun oynardık!

Bir zamanlar bizleri bilgisayar ekranına kilitleyen oyunlar vardı, saatlerce başından kalkmazdık tabii o zamanlar henüz konsol oyunları  popüler olmadığında A,S,D,W tuşları elimiz ayağımız olmuştu. Tam da böyle bir dönemde ortaya çıkan 90’lar kuşağını yetiştiren Tomb Raider serisinin baş karakteri Lara Croft ile atıldığımız maceralar rüyalarımıza girer olmuştu.

Önce Jolie…

Bu video oyunu serisinin kazancını daha arttırmak isteyen sinemacılar seriyi Angelina Jolie’nin baş rolünde oynadığı bir film serisine çevirmekten geri durmamışlar ve 2001 yılı içerisinde art arda iki film çekmişlerdi.

Sonra Vikander…

2015 yıllı Rise Of The Tomb Raider oyunu ile ise sinemacılar tekrardan kolları sıvamış ve yeni bir seri oluşturmaya karar vermişlerdi ama bu sefer ki Lara Croft’umuz, Ex Machina filminde bir robotu canlandıran Alicia Vikander’ın ta kendisi. Filmin konusu tam olarak açıklanmasa da yayınlanan görsellerden yola çıkarak Rise Of The Tomb Raider oyununun senaryosuna benzer bir şeyler olduğunu seziliyor.

Hangisi sizin Lara Croft’unuz?

Esas sorumuz ise acaba hangisi daha başarılı olacak. Vikander, Jolie’nin hem başarısını geçebilecek mi? Bu yanıtı almak için Mart 2018’i beklememiz lazım.

Hakkında Doğa Bekiroğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.