Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / Rocket League 12. Sezon Yolda – Güncelleme Detayları!

Rocket League 12. Sezon Yolda – Güncelleme Detayları!

Valorant names

Arabalarla sporun birleştiği yüksek yaratıcılık ürünü simülasyon oyunu Rocket League’de 12. rekabetçi sezon geliyor. Rocket League 12. Sezon güncellemesiyle beraber 11. sezonun ödülleri de oyunculara sunulacak.

Rocket League 12. Sezon

Rocket League 12. sezon güncellemesinin ağustos ayının son haftasında çıkması planlanıyor. Güncellemenin Pasifik saatiyle 27 Ağustos 10.00, yani yerel saatimizle 27 Ağustos 20.00’de geleceği açıklandı.

Güncelleme Rocket Pass 4’ün temelini oluşturacak. Kendisiyle ilgili detaylı bilgi şu an elimizde yok fakat 12. sezon sürecinde daha çok detaya sahip olacağız. 12. sezon güncellemesiyle oyuna eklenecek tek şey bu değil tabii ki, “Yüksek Beşlik” ve “Alçak Beşlik” istatistiklerinin de oyuna eklenmesi planlanıyor. Gol attıktan sonra takım arkadaşınızla havada çarpışırsanız “Yüksek Beşlik”, yerde çarpışırsanız “Alçak Beşlik” yapabileceksiniz. Gol sevinçlerine yeni bir hava katılmış olacak böylece.

Rekabetçi 11. Sezon Ödülleri

11. sezonu belli rütbelerle bitirmiş oyuncular da tıpkı geçen sezonlarda olduğu gibi mükafatlandırılacak tabii ki. Her oyuncu, sezonu bitirdiği ve o rütbenin altında olan rütbelere ait roket izini kazanacak. Yani sezonu Gümüş olarak bitirirseniz Gümüş ve Bronz roket izlerini kazanacaksınız. Buna ek olarak eğer sezonu Büyük Şampiyon olarak bitirirseniz her moda ait özel başlık kazanacaksınız. 11. sezon güncelleme gelmeden iki saat önce sona erecek ve güncellemeden sonra Rocket League 12. sezon başlayacak. İstediğiniz rütbeye hala ulaşamadıysanız zamanınız var, mücadeleye devam 🙂

Detaylı bilgi için resmi blog yazısına buradan ulaşabilirsiniz. En güncel oyun haberleri için bizi takipte kalın, hepinize iyi oyunlar 🙂

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.