Ev / Blog / Rockstar’ın Topluluğuyla İyi Geçinmesinin Hoş Bir Kanıtı
Poster gg

Rockstar’ın Topluluğuyla İyi Geçinmesinin Hoş Bir Kanıtı

Rockstar sadece yaptığı harika oyunlarıyla değil. Kitlesiyle kurduğu bağlarıyla da konuşulması gerek. İşte bununla ilgili güzel bir anılarını paylaşacağız yazımızda.

GTA IV, serinin diğer oyunları kadar fenomen olamamış, biraz daha altta kalmış bir oyun. Buna rağmen, gerek işlediği hikaye, gerekse fizik motorunun kalitesiyle aklımızda kalmayı başarmıştı. Tabii ki bu oyununda birçok oyun içi videosu çekildi ve Youtube üzerinde paylaşıldı. Yüksek izlenmeler de aldılar. Bu videolar içinde en sayko olanlardan birisi elbette ‘Scooter Brothers!’ videosuydu. Biz haberi yazdığımız sıralarda 6.6 Milyon‘un üzerinde izlenmeye sahip. Dilerseniz önce o videoyu izleyin.

Rockstar elemanları da videoyu izlerken bayağı eğlenmiş olsa gerek, oyunun bu sahnesini küçük bir easteregg (Sürpriz yumurta) olarak GTA V‘e eklemişler. Tabii ki de bu sayko anıyı Trevor‘a yaşatmışlar. Trevor oyun içi diyaloglarda neredeyse sahnenin aynısı yaşar ve yine bir otoyol üzerindedirler. Gerçekten helal olsun demek düşüyor. Kitlelerinin değerini biliyorlar, bugünlerde böyle oyunlara denk gelmek zor bayağı.

Eğer bu tip yazılarımızı daha çok görmek isterseniz, Blog kategorimize bekleriz. Buna benzer yazıları çoğaltmayı düşünüyoruz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.