Ev / Genel / Şaka Değil! Tetris Battle Royale Moduna Kavuşuyor!

Şaka Değil! Tetris Battle Royale Moduna Kavuşuyor!

Poster gg

Battle Royale modası ‘’ha geçti, ha geçiyor’’ derken bu furyaya uyan oyunlara da her gün bir yenisi ekleniyor. Modaya uyan son oyun ise yılların eskitemediği oyun Tetris!

Her gün gelen ‘’X oyuna da Battle Royale modu ekleniyor’’ haberlerinden biz oyuncular iyice bıkmışken bu kez aynı haber hiç beklemediğimiz bir cepheden geldi. Video oyunları tarihi açısından efsane sayılabilecek bir konumda bulunan Tetris, Battle Royale moduna sahip oldu. Nintendo Direct etkinliğinde kullanıcılara duyurulan bu mod çoğu kişiye şaka gibi gelse de şaşkınlık içerisinde onaylıyoruz ki sapına kadar gerçek.

Tetris Battle Royale Mi? Daha Neler!

Hakları Nintendo’nun elinde bulunan Tetris, sahip olacağı Battle Royale modu ile Tetris 99 adı ile anılacak. Doğal olarak online bir yapıya sahip olacak oyunda siz hariç 99 farklı rakibiniz ile kapışacak ve her Battle Royale oyununda olduğu gibi sona kalmaya çalışacaksınız.

Yakında Soliter ve Mayın Tarlası oyunlarına eklenecek Battle Royale modlarını da merakla bekliyoruz. İşin şakası bir yana, elbette bu oyunlara böyle bir mod gelmeyecek (ama buna kim emin olabilir ki sonuçta?) ancak Battle Royale çılgınlığı da yakın zamanda dinecek gibi görünmüyor.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

2 Yorumlar

  1. ZULA battle royale çok yakında 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.