Ev / Haberler / Sam Fisher Ghost Recon Wildlands’e Geliyor
Valorant names

Sam Fisher Ghost Recon Wildlands’e Geliyor

Gizliliği baz alan en iyi oyun serileri deyince, aklımıza Hitman ve Splinter Cell serileri gelir. Splinter Cell’in ana karakteri Sam Fisher’ı çoğumuz tanıyoruz. Ubisoft yıllar sonra sevilen karakteri geri getirmeye karar verdi.

İkonik üçlü gece görüş gözlüğü de geliyor tabii ki!

En son 2013’te Splinter Cell: Blacklist ile karşımıza çıkmıştı Sam Fisher. İlk yılına geçtiğimiz ay girmiş olan Ghost Recon: Wildlands’e ise gelen güncellemeler durmak bilmiyor. Sam Fisher, oyunun ilk büyük ikinci yıl güncellemesinde oyuncularla olacak. Özel bir görevin parçası olarak gelecek Sam Fisher, bize görevde yardımcı olacak. Güncellemede Sam Fisher’ı önceden de alışık olduğumuz, fakat Blacklist’te çalışmamış, Michael Ironside seslendirecek.

Splinter Cell görevi Special Operation 1 güncellemesiyle birlikte ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Bilgisayara karşı olan görev dışında, bir çok silah eklentisi ve Splinter Cell temalı yeni bir PVP Karakter Sınıfı içerecek. Görevi tamamlamak ise, Sam’in gece görüş gözlüğünü ve bu gözlük için yeni bir filtreyi açacak. Daha fazla kosmetik ürün açmak isteyen oyuncuların, İkinci yıl bileti alması veya prestij puanı harcaması gerekecek.

Special Operation 1 güncellemesi 10 Nisan 2018 itibariyle yani bugün çıkıyor. Eğer güncellemeyi ve oyunu denemek istiyorsanız Ghost Recon Wildlands Ücretsiz Haftasonu kapsamında oyunu indirebilir ve 12-15 Nisan tarihleri arasından deneyebilirsiniz. Ödülleri 16 Mayıs tarihine kadar almaya devam edebilirsiniz.

Aşağıdan güncellemenin videosunu izleyebilirsiniz. İyi Oyunlar!

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.