Ev / Haberler / Samsung Galaxy Fold İçin Hayal Kırıklığı Video
Valorant names

Samsung Galaxy Fold İçin Hayal Kırıklığı Video

Herkese merhabalar. Şubat ayında teknoloji devleri Samsung ve Huawei iki yeni akıllı cihaz tanıtmıştı. Bu cihazlar katlanabilir ekranlara sahipti. Biz de o sırada yazdığımız bir haberimizde Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate X hakkında konuşmuştuk. İki rakip cihazın özelliklerini pek çok açıdan karşılaştırmıştık. Şimdi ise Samsung Galaxy Fold için XEETECHCARE isimli YouTube kanalından bir video geldi. Videoda görünen ayrıntı ise açıkçası görenlerde hayal kırıklığı oluşturacak düzeyde. 

Peki insanlarda hayal kırıklığı oluşturacak, almayı düşünenleri üzecek bu detay nedir? Fotoğrafa dikkatli bir şekilde bakarsanız tam da iki ekranın birleştiği yerde oluşan dikey çizgiyi görebilirsiniz. Göze ne kadar kötü görünüyor değil mi?

 

Söylemekte fayda var, bu videoyu yayımlayan YouTuber, videonun başında bu telefonun “official” sürüm olmadığını söylüyor. Yani bu telefon nereden çıktı, demo sürüm mü, ya da başka bir şey mi bilemiyoruz. Eğer gerçekten böyle bir sorun varsa bu olay pek çok alıcıyı alma kararından vazgeçirebilir. Üstelik bu cihaz normal bir fiyata da satılmayacak. 1.980$ olması beklenen bir cihaz gerçekten beklentileri karşılamalı, çünkü bu fiyat Türkiye standartları için hayli yüksek. Üstelik cihazın zaten en büyük özelliği katlanabilir olması. Yani daha ilk adımda sekteye uğrayan bir cihaz var bu videoda. Samsung Galaxy Fold böyle bir soruna sahip olarak çıkarsa Samsung’un başı tüketiciler tarafından çok ağrıyacak demektir.

Umarız cihaz bu şekilde sorunlu çıkmaz. Peki siz cihaz hakkında neler düşünüyorsunuz? Bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizi Instagram ve Twitter üzerinden de takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalın.

 

Hakkında İlayda Sürücü

20 yaşında,diş hekimi olmaya aday bir oyun bağımlısıyım.En sevdiğim oyun serisi Far Cry diyebilirim.6 yaşında başlayan oyun macerama kaldığım yerden devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.