Ev / Haberler / Samsung iPhone’u taklit edecek !

Samsung iPhone’u taklit edecek !

Samsung iPhone’u taklit edecek !

Apple‘ın ses getiren yeni telefon modelleri iPhone 7 ve iPhone 7 plus teknoloji severler ve kullanıcılar tarafından çok sevildi ama 3.5 mm kulaklık girişinin olmayışı can sıkmaya yetmişti. Kullanıcılardan tepki gelmesine yol açan bu özellik, tam tersine firmanın rakiplerinin ilgisini çekmişe benziyor. Şirketten sızdırılan dedikodulara göre Samsung, Galaxy S8 modelinde 3.5 mm kulaklık girişini kaldırabilir.

Apple dünyasında yaygın olan ve son zamanlarda Android dünyasında da yaygınlaşan
USB Type-C’nin nimetlerinden yararlanmak isteyen Samsung, kulaklık için de bu portu kullanmayı amaçlıyor.

İncelik konusunu ön planda tutacak olan Samsung, yeni nesil USB Type-C ile de daha iyi bir ses kalitesini kullanıcıları ile buluşturmayı amaçlıyor.

Şubat ayı içerisinde yapılması planlanan MWC etkinliğinde, yine bu etkinlikte tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S8’in 3.5 mm kulaklık girişine sahip olup olmadığı ile ilgili çıkan dedikoduların gerçekliğini öğreneceğiz.

Eğer Samsung Galaxy S8’de 3.5 mm kulaklık girişi bulunmaz ise, Android kullanıcıları da bu değişikliğe alışacak gibi duruyor.

 

 

Hakkında Bora Üzüm

Biraz araştırmacı, biraz meraklı, fazlasıyla sorgulayıcı; teknoloji düşkünü bir genç

Buna da bak!

Fallout Serisi Hakkında Ne Kadar Bilgilisin?

Merhaba OyunGG takipçileri, bildiğiniz üzere E3 geçti ve Bethesda Fallout serisi hakkında hepimizi çok heyecanlandıran …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir