Ev / Haberler / Samsung Kablosuz Powerbank Ürününü Tanıttı
Valorant names
samsung kablosuz powerbank

Samsung Kablosuz Powerbank Ürününü Tanıttı

Kabloları yüzünden şarjdan mahrum kalanlara büyük iyilik. Samsun kablosuz powerbank ürününü tanıttı. Peki fiyatı ve özellikleri ne durumda?

Diğer firmaların aklına gelmiş midir bilinmez ama gerçekten ihtiyaç duyulan bir ürün olduğu ortada. Kullanıcıları yanlarında kablo taşıma gibi sorunlardan uzaklaştıran bu yenilikçi teknoloji 10.000 mAh’lık kapasitesi ile kablolu rakiplerinin de pek gerisinde kalmıyor. Yurtdışı fiyatı olarak 59$ seçilmiş olmasına karşın ülkemizde bu fiyatın 300 TL’nin üzerinde ya da civarında seyredileceği düşünülüyor. Peki ürünü özel kılan başka özellikler yok mu?

samsung powerbank kablosuz

Aynı anda 2 ürünü şarj edebiliyor

Samsung Kablosuz Powerbank aynı anda iki ürünü şarj edebilmekte. Fakat burada bir noktanın altını çizmemizin faydası olacaktır. Ürün aynı zamanda kablolu şarj özelliğine de sahip, bir ürünü kablolu diğerini de kablosuz bir biçimde şarj edebilmekte. Ürün için yapılan şarj ve şarj hızı testlerinde de oldukça başarılı duran ürün 1500’ün üzerinde dolumu başarı ile tamamlıyor. Bu açıdan dayanıklılık anlamında da 10.000’lik diğer kablolu ürünlere göre de başarısını sürdürüyor.

Tabii fiyat olarak şu aşamada cep yakıyor olsa da diğer markaların da benzer ürünleri tanıtmasıyla birlikte rekabet bu tuzlu fiyatlara etki edecektir. Almayı düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.