Ev / Haberler / Sea of Thieves Deneme Oturumu Herkese Açık Olacak
Valorant names

Sea of Thieves Deneme Oturumu Herkese Açık Olacak

Sea of Thieves, Microsoft gibi büyük bir şirketin altında gelişen ve Rare tarafından geliştirilen korsan temalı bir aksiyon-macera oyunu. Unreal Engine ile geliştirilen Sea of Thieves 2018 yılında oyuncularla buluşacak. Fakat Rare’in oyunun gelişim süreci içinde yer almak isteyenlere bir teklifi var.

 

 

 

Açık dünyalı güzel bir korsan oyununa hasret kalmıştık.

Geçen aralık ayından itibaren kapalı alpha testleri yapmıştı Sea of Thieves. “Insider Programme” adı verilen deneme oturumunun ise şimdilik ne zaman olacağı veya ne kadar süreceği belli değil. Eğer 1 Aralık tarihine kadar programa dahil olursanız bir sonraki oturuma davet edileceksiniz. Sürecin sonunda ise sizden yüklü bir geri dönüş istenecek. Bu oyunun şekillenmesinde katkım olsun diyenler için mükemmel bir fırsat.

Grafikler ve atmosfer başarılı olmuş.

Fakat eğer programa dahil olmak istiyorsanız bir NDA yani Gizlilik Anlaşması imzalamanız istenecek. Bu anlaşma 18 yaş ve üzeri olmanızı gerektirirken, aynı zamanda oyun ile ilgili canlı yayın yapamayacak ve video çekemeyeceksiniz. Oyunu XBOX One üzerinden oynayacaksanız ayrıca XBOX Live Gold üyeliğine de ihtiyacınız olacak. Eğer PC üzerinden oynayacaksanız ücretsiz bir Xbox Live üyeliği programa katılmak için yeterli olacak.

Uçan Hollandalı mı o?

Eğer sizde Sea of Thieves’i herkesten önce deneyip yapım aşamasında yer almak isterseniz buradan programa katılabilirsiniz. İyi oyunlar!

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.