Ev / Haberler / Shadow of The Tomb Raider İçin Yeni DLC Yayınlandı

Shadow of The Tomb Raider İçin Yeni DLC Yayınlandı

Valorant names

Square Enix, Shadow of The Tomb Raider için yeni bir DLC (ek içerik) yayınladı. The Nightmare isimli ek paketin içeriği, fiyatı ve fragmanı yazımızda.

The Nightmare DLC İçeriği

  • Q outfit adında bir kıyafet seçeneği ekleniyor. Eğer bu kıyafeti giyerseniz yakın dövüşte avantajlı olup direnç kazanıyorsunuz.
  • Grip Fear adında yeni bir silah da oyuna eklenenler arasında. Tırmanmak ve savaşmak için kullanılabilmesi ile hep elinizde gezdireceğiniz türden bir silah olmuş.
  • DLC ile birlikte White Breach denilen bir de yetenek oyuna geliyor. Bu yetenek ile zehirlenen düşmanın üstünde halüsinatif etkileri olan bir bulut oluşuyor.

DLC‘nin Türkiye satış fiyatı ise 18 TL. Steam üzerinden rahatlıkla satın alıp indirebilirsiniz. DLC için yayımlanan fragman hemen aşağıda:

Shadow of The Tomb Raider şuan Xbox, PS4 ve PC için oynanabilir durumda. Eğer Shadow of The Tomb Raider Season Pass sahibiyseniz DLC‘ye ücretsiz olarak sahip olabileceğinizi söylemeyi de unutmayalım. Fragman ve DLC hakkında ne düşünüyorsunuz. Fikir ve görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Bunun gibi oyun haberlerine daha hızlı ulaşabilmek için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.