Ev / Haberler / Shadow Of War Online Oluyor!
Valorant names

Shadow Of War Online Oluyor!

Middle-earth: Shadow of War, Productions tarafından geliştirilen ve dağıtımı Warner Bros tarafından yapılan oyun 10 Ekim 2017‘de piyasaya sürülecek.

Shadow Of Mordor‘un devamı olacak gibi gözüküyor. Ben oyunun dünyasını tek başımıza gezeceğimizi düşünüyordum ama yapımcı şirket oyunun online da oynanabileceğini belirtti. Shadow of War diğer oyuna kıyasla daha fazla özelliklere sahip olacak. Oyunda ejderha yakalayıp onu binek hayvanımız olarak kullanabileceğiz. Shadow of War oyunu tarih olarak Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi arasında kalan bir zamanda oynanacak, bu yüzden oyunda Sauron‘u görmemiz mümkün olacak. Talion yani ana karakterimiz diğer Orta dünya karakterlerinden çok daha güçlü ve efektif olacak.

Şimdi sıra geldi online moda. Çok oyunculu modunda, kendi ordunuzu kurup kuşatma yapabileceğiniz ister arkadaşlarınızla isterseniz de rastgele rakiplerle savaşabileceğiniz bir ortam olacak. Oyunda kaybederseniz sadece rütbeniz düşmüyor, kaybettiğiniz askerlerinizi ve kalenizi yeniden inşa etmeniz gerekiyor. Oyunu hem tek oyunculu hem de çok oyunculu bir şekilde oynayabilirsiniz.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.Yorum atarak bana destek olabilirsiniz.

İyi Oyunlar OyunGG ailesi!

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.