Ev / Haberler / Sinema Haberleri / Shameless Yeni Sezon Tarihini Açıkladı!

Shameless Yeni Sezon Tarihini Açıkladı!

Poster gg

ABD merkezli olarak yayın yapan Showtime kanalı merakla beklenen Shameless yeni sezon tarihini açıkladı. Detaylar haberimizde.

ABD çıkışlı olan ancak ülkemizde de olmak üzere dünya çapında birçok hayranı olan popüler dizi Shameless yeni sezon tarihi nihayet açıklandı. Popüler dizinin devam sezonu 3 Kasım 2019 tarihinde izleyiciler ile buluşacak. Popüler dizinin ülkemizde de pek çok hayranı olduğundan yukarıda söz etmiştik. Hatta öyle ki başrolünde Hazal Kaya’nın bulunduğu bir uyarlaması da Türk televizyonlarında yerini almıştı.
shameless
Sorumsuz ve alkolik bir baba ile çocuklarının hikâyesini anlatan dizide evin büyük kızının bu sorumsuz baba ve küçük kardeşleri ile başa çıkmaya çalışmasını izliyoruz. 9 Ocak 2011 tarihinde yayın hayatına başlamış olan dizi şimdiden 9 sezonu devirmiş durumda. 3 Kasım 2019 tarihinde çıkacak olan dizinin 10. sezonu ile de final yapmayacağı biliniyor. Kısacası dizinin hayranları daha uzun bir süre Shameless izlemekten mahrum kalmayacaklar. Eleştirmenlerden tam not alan dizinin yeni sezonu için bizler de şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Oyun ve sinema dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.