Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Silkroad Online Mobile Platforma Geliyor
Valorant names

Silkroad Online Mobile Platforma Geliyor

Joymax tarafından 2005’te geliştirilen Silkroad yıllar sonra Mobile platforma çıkacak. Detaylar aşağıda.

2005 yılında PC platformu için çıkan MMORPG (Devasa çok oyunculu rol yapma oyunu) Sikroad Online mobil platform için yeniden çıkacak. Oyun şuan için kapalı betada test aşamasında. Normalde başvuru yaparak siz de oyunu deneyebiliyordunuz ancak şuan için kapalı beta tamamen dolmuş durumda ve anlaşılan çıkış tarihini beklemek zorundayız.

Oyun içerisinde eski Silkroad‘a bir çok gönderme ve klasik bir MMORPG‘nin verebileceği neredeyse her şey bulunuyor. Özel bosslar, guildler, petler, kanatlar, henüz sınırlı da olsa karakterler ve pvpler. Eğer siz de nerde o eski günler diye nostalji yaşıyor, Metin 2 mi Silkroad mı kavgalarını özlüyorsanız. Yapımcıdan ve bizden bir müjde bugün saat 17.30’da yeni açılacak server ile betaya dahil olabileceksiniz!

Dear adventurers:Due to the overwhelming popularity, the first server is filled. In order to keep the best gaming…

Silkroad Online Mobile Game paylaştı: 17 Nisan 2019 Çarşamba

Haberi yazdığımız an itibariyle yarım saat içerisinde beta programı yeniden açılacak. Yani bizi ne kadar sıkı takip ediyorsanız o kadar çabuk bu özel fırsattan yararlanabileceksiniz 🙂 Yine de beta programını kaçıran arkadaşlar diğer oyun haberlerimize göz atabilir ve bir daha böyle özel olayları kaçırmamak için bizi Instagram‘dan takip edebilirler.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.