Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / SK Gaming Eski Space Soldiers Oyuncularını Mı İstiyor?
Poster gg

SK Gaming Eski Space Soldiers Oyuncularını Mı İstiyor?

Geçtiğimiz Günlerde Space Soldiers ile Yollarını Ayıran ”XANTARES, paz, MAJ3R, ngiN, Calyx” Her An SK Gaming’in Yeni Üyeleri Olabilir.

XANTARES, ngiN, paz, MAJ3R ve Calyx geçtiğimiz günlerde yönetim ile anlaşamayıp takımdan ayrılmıştı.

ex-Space Soldiers adıyla turnuvalarda mücadele eden ekibin bir süredir yeni planları oldukça merak konusuydu. Ekip dağılmadan bir arada yeni bir organizasyona katılacağı fazlasıyla konuşulan iddialar arasındaydı. Dün SK Gaming resmi Twitter hesabının yaptığı bir oylama ex-Space Soldiers‘ın SK Gaming‘e katılacağını iddialarını güçlendirdi.

https://twitter.com/SKGaming/status/1052988725981061120

Yeni takımlarının hangi ülkeden olmasını gerektiğini soran bir anket başlatan SK Gaming, %77 Türkiye çıkmasının ardından sonuca çok şaşırdı ve Nurgül YEŞİLÇAY‘ın bulunduğu bir gif atarak, ”Çok fazla Türk taraftarı var, neler oluyor ?” yazdı.

ex-Space Soldiers, Beşiktaş yolcusu mu, SK Gaming mi ?

Dünya espor devlerinden olan SK Gaming, CS:GO arenasına oyuncularımız ile mi dönüyor?

Bütün bu yaşananların arkasından XANTARES, paz, ngiN ve Calyx‘in SK Gaming resmi Twitter hesabını takibe alması bu geçişin ihtimalini çok güçlendirdi. Daha önce Engin ”ngiN” KOR‘un Twitter resmini kartal yapması takımın Beşiktaş‘a geçeceği yönünde iddiaları doğurmuştu. Ancak şu anda herkes ex-Space Soldiers oyuncularının SK Gaming‘e katılacağı iddiasına yönelmiş durumda. Bakalım önümüzdeki günlerde anlaşma sağlanıp oyuncularımız SK Gaming bünyesi altına geçecek mi göreceğiz.

Hakkında Hakan Bahçivancılar

Yeni jenerasyona doğan ama kafası eski bi gamer. Not: Fotoğrafımda Snake var ama hiç MGS oynamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.