Ev / Listeler / Skyrim Khajit Irkına Özel Modlar

Skyrim Khajit Irkına Özel Modlar

Poster gg

Khajit ırkı Skyrim evreninde bulunan insan olmayan ırklardan bir tanesi. Kedi görünümünde olan bu ırk suikastçı oynamak istiyorsanız size istediğiniz zevki verecektir. Bir de modlarla desteklendiğinde zevki iki katına çıkarabilirsiniz. Listemde oyuna pek etki etmeyen, oyunun orjinalliğine fazla zarar vermeyen modları seçmeye çalıştım. Genellikle dış görünüşü etkileyen modları koydum ki, yorumlarda abi oyunumu bozdu gibi yorumlar yapmayın diye 🙂

KISS – Khajiit Cat Sprint and Sneak

Khajit oynarken eksik etmediğim ve kesinlikle indirmeniz gerek bir mod. Oyuna yeni animasyon ekleyerek yerde yürüme ve saklanma gibi olanaklar sağlıyor. Oyuna çok güzel bir gerçeklik katıyor. Kediniz tam bir kedi oluyor. İnsan gibi iki ayağı üzerinde yürümüyor.

Khajiit Improvement

İlk modumuz Khajit Improvement, oyuna bir etkisi olmayan bu mod, sadece dış görünüşü değiştirerek göz zevkinizi arttırıyor. Kötü bir görüntüye sahip olan pisi pisinizi yırtıcı bir kediye dönüştürüyor. Skyrim’i bir de bu mod ile oynayın inanın pişman olmazsınız. Modu NexusMods sitesinden indirebilirsiniz.

Digitigrade Beast Races Full DLC Edition

Evet yine bir görünüş değiştirme moduyla beraberiz. Bu modda ise Khajit ırkı gerçek anlamda kediden yırtıcı bir canavara çeviriyor. Eğer roleplay olayına kendinizi kaptırdıysanız bu mod ile kendinizi bir canavar olarak hissetmeye başlayabilirsiniz. Modu NexusMods sitesinden indirebilirsiniz.

INIGO

 

İsminin kısa olması sizi yanıltmasın, kendisi size doya doya oynayabileceğiniz bir hikaye ekleyecek. Yedi binden fazla yeni diyaloğa  sahip olan bu mod, size yepyeni bir Khajit arkadaş getiriyor. Senin yanında düşmanlarla savaşacak, tuzaklardan kaçacak. Eğer gizli bir durumdaysanız sizle gizlenecek ve konuşmayacak. Eğer çok konuşması gerekiyorsa da sizinle fısıldaşacak. Okları bitebiliyor ama okçulukta çok yetenekli eğer emrederseniz de tek elli hançeriyle gizlice rakibinizi de deşebilir. Modu NexusMods sitesinden indirebilirsiniz.

Coverkhajiits

Ya abi Khajit güzel de gözleri niye böyle bu kedinin diyorsanız. Bu mod tam size göre. Kedinizin ismini boncuk koyabilirsiniz. Çünkü bu mod kedinizi yırtıcı değil de minnoş gözlü bir kedi yapacak. Düşmanınızı şoke edecek ve arkasından vuracaksınız. Oy sen ne minnoş bir kedi diye sevmeye başladığında hançeri kalbine saplayabilirsiniz. Bu modun asıl amacı Khajit’in gözlerini daha gerçekçi bir hale getirmek. Modu NexusMods sitesinden indirebilirsiniz.

Diğer Skyrim ırklara özel modlara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.