Ev / Haberler / Lordbound Modu Skyrim’e 30 Saatten Fazla Oynayış Süresi Katıyor

Lordbound Modu Skyrim’e 30 Saatten Fazla Oynayış Süresi Katıyor

Sene oldu 2018 ama hala The Elder Scrolls V: Skyrim ve Mount and Blade Warband gibi oyunlara hala mod yapılıyor. Hikayesine doyamadığımız  The Elder Scrolls V: Skyrim‘in bu modu adeta genişleme paketi boyutunda ve kalitesinde. Bu mod  The Elder Scrolls V: Skyrim – Lordbound olarak geçiyor.  Arcky ve takım arkadaşları tarafından hazırlanan bu mod bize 30 saatten fazla oynayış süresi sunuyor. Yeni eklenen çevre detayları ve hikayesi ile de çok dikkat çekiyor. Bu modu 2017 senesinin son çeyreğinde çıkmasını bekliyorduk ama tahmin edebileceğiniz gibi ertelendi ve çıkış tarihi kesin olarak hala belli değil.

Videodan alınmıştır.

Peki Lordbound modu bize ne sunacak?

Bu mod bize yepyeni bir senaryo, keşfedilecek birçok yer ve mekan, yeni silah ve zırh setleri, yeni çevre detayları gibi birçok şeyi bize sunuyor. Eğer benim gibi  The Elder Scrolls V: Skyrim fanı iseniz kesinlikle Skyrim’i bilgisayarınızdan kaldırmayın, bu modun bitmesini bekleyin ve çıktığı gibi indirmeyi unutmayın.

Modun Sahibi Tarafından Yayımlanan Çevre Detayları;

Modun Sahibi Tarafından Yayımlanan Senaryo;

Hakkında Zekican Aydın

17 yaşındayım İstanbul'da Eyüp Sultan'da yaşıyorum. Beyoğlu'nda, Galata Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde Bilişim bölümünde okuyorum. Oyungg.com'da editörüm ileride Oyungg projesinde ofis tarzında çalışmak istiyorum.

Buna da bak!

Battlefield v

Battlefield V ‘in Hikaye Modu İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Her oyununda bize savaş meydanlarının gerçek hissini tattıran Battlefield V ‘in, hikaye modu için yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir