Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / Son Şampiyon SuperMassive’in Yeni Desteği ve Koçu Belli Oldu
Valorant names

Son Şampiyon SuperMassive’in Yeni Desteği ve Koçu Belli Oldu

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu, bu yıl MSI’a kalmayı son adımda kaçıran SuperMassive, geçen hafta önce destek rolündeki Dumbledoge ile daha sonra ise koç Exorant ile yolların ayrıldığını duyurmuştu. Başarılı ekip, boşalan iki rolü de çok beklemeden doldurmasını bildi. Gelin, beraber rollere kimlerin geldiğine bakalım.

 

 

Yeni Destek, Yeni Alt Koridor!

Türkiye’nin bir çok kişiye göre en iyi destek oyuncusu Dumbledoge’un yerini doldurabilecek bir destek oyuncusu bulmak SuperMassive için zordu. Boşta çok fazla destek oyuncusunun olmamasının yanında, SuperMassive yabancı bir transfere çok olumlu da bakmıyordu. Bu yüzden, bir başka Türk oyuncu olan Barış “Tolerant” Çepnioğlu transferini açıkladılar. Böylece SuperMassive ekibi, geçen sezonki şekliyle yine 5 Türk olarak mücadele edecek.

Tolerant’ın Twitter adresine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Yeni Koç, Bambaşka Oyun Tarzı!

2 sezondur yabancı koçlarla yoluna devam eden SuperMassive’in (2016 hatchy, 2017 Exorant), bu sezon koç rolüne kimi getireceği tam bir merak konusuydu. Ortak fikir yine yabancı bir koçun geleceği yönündeydi. Fakat öyle olmadı. Önce Aces High e-Sports olarak kurulan, daha sonra Beşiktaş e-Spor Kulübü halini alan ve MSI 2015’e katılma başarısı göstermiş olan o efsane takımı hatırladınız mı? Hani o takımın bir o kadar efsane bir de koçu vardı? Hala hatırlayamadıysanız, hatırlatayım: Onur “Lethilion” Aksu! E-Sporun efsanesi, eski oyuncu, eski koç, SUP’un kuruluşundan bu yana ekipte yer alan Lethilion, koç pozisyonuna getirildi. Böylece tamamen Türk bir ekiple sezona başlayacak olan SUP, bakalım nasıl bir performans gösterecek.

Lethilion’un Twitter adresine ise tam şuradan ulaşabilirsiniz.

 

SuperMassive’in güncel kadrosunu da paylaşıp, yazıyı sonlandıralım. Kendilerine 2017 Yaz Mevsimi’nde başarılar diliyoruz!

Üst Koridor – Asım Cihat “fabFabulous” Karakaya

Ormancı – Furkan “Stomaged” Güngör

Orta Koridor – Koray “Naru” Bıçak

Saldırı Gücü Taşıyıcısı – Berkay “Zeitnot” Aşıkuzun

Destek – Barış “Tolerant” Çepnioğlu

Koç – Onur “Lethilion” Aksu

Hakkında Sencer Yücel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.