Ev / Haberler / Sinema Haberleri / Sonic The Hedgehog Filmi İleri Bir Tarihe Ertelendi
Poster gg
Sonic The Hedgehog

Sonic The Hedgehog Filmi İleri Bir Tarihe Ertelendi

Birkaç hafta önce fragmanı yayınlanan ve “dislike” yağmuruna tutulan Sonic The Hedgehog filminin çıkış tarihi yaklaşık olarak 3 ay ertelendi. Bu yıl içerisinde çıkmasını beklediğimiz filmi 2020 yılı içerisinde izleyebileceğiz.

Sonic The Hedgehog

Sonic En Baştan Tasarlanacak

Filmin fragmanı yayınlandığı günden beri olumsuz eleştiriler bitmek bilmiyor. Bu eleştirilerin asıl nedeni de Sonic karakterinin filmdeki tasarımı. Yapılan yorumlar ve incelemelere bakılırsa ana karakterin tasarımı neredeyse nefret edilecek gibi görünüyor. Bu sebeple kahramanımız Sonic‘in en baştan tasarlanacağı belirtildi.

Tasarımın sevilmemesinin en önemli nedenlerinden biri de karakterin gereksiz bir şekilde gerçekçi olmaya zorlanmış olması gibi görünüyor.

Sonic

Film Bir Sonraki Yıla Ertelendi

Filmin yönetmeniğini üstlenen Jeff Fowler kendi Twitter hesabı üzerinden kısa bir açıklama ile birlikte filmin yeni vizyon tarihini de duyurmuş oldu. Sonic The Hedgehog filminin yeni vizyon tarihi 14 Şubat 2020 olarak belirlenmiş.

Daha önceki açıklamalarında da karakter tasarımlarında düzenlemeler olacağına dair vurgular yapan yönetmenin bu açıklaması Sonic hayranlarını heyecanlandırıyor. Umuyoruz ki kaliteli bir yapımla isimlerinden tekrar tekrar söz ettirmeyi başarırlar.

Hakkında Heval Deniz Kaya

Gençliğinin baharında, biraz öğrenci, biraz müzisyen, azıcık da oyuncu. 17 yaşında, Oyungg'de yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.