Ev / Listeler / Sonu Tahmin Edilemez 5 Efsane Film
Poster gg

Sonu Tahmin Edilemez 5 Efsane Film

Madem filmler tahmin edilince zevkli olmuyor, bu listemiz tüm tahminleri altüst edenlere gelsin.

Filmlerin sonunda şok olmayı sevenler, biliyoruz oradasınız. Oturduğunuz yerde kalın, çünkü sizlere bir çırpıda izleyebileceğiniz beş tane film getirdik. Eğer ilk defa izliyorsanız, senaryodan yola çıkarak tahmin yürütmeye çalışırsanız, faka basacağınızdan emin olabilirsiniz. Fakat aklınızda daha fazlası ve farklısı filmcikleriniz var ise, bizimle yorumlarda paylaşırsanız çok seviniriz, izleriz biz de, mutlu oluruz! Şimdiden iyi seyirler Oyungg okurları.

1. Arrival

Henüz 2016 yılının sonunda sinemalara çıkmış olsa da, senaryoyu farklı işleyişiyle bizleri şaşırtmayı başardı, mutlaka izleyin, bak mutlaka!

2. The Prestige

Christopher Nolan filmi diyelim, biz susalım film konuşsun. Tek kelimeyle efsane.

3. Fight Club

Şimdi böyle bir liste yapıyorsun, ‘Dövüş Kulübünden bahsetmiyorsun’. Aa kural buydu zaten demeyin yani. Daha izlemediyseniz, geç değil.

4. Shutter Island

Zindan Adası ise aklınızı zorlamanızı isteyen filmlerden bir diğeri. Biraz cips, biraz meyve suyu ile gecenize renk katacağı kesin.

5. Angels & Demons

Psikolojinizi bir oraya, bir buraya sürükleyecek bir Tom Hanks filmi, izlemelisiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.