Ev / Haberler / Söylentiler Doğruymuş CoD: WWII Yolda
Poster gg

Söylentiler Doğruymuş CoD: WWII Yolda

Diğer firmalar geçmişi ele aldıkça Call of Duty uzaya gidiyordu. Activision buna dur dedi.

Call of Duty markası ne yapsa tutar demek maalesef çok mantıklı değildi. CoD Infinite Warfare gerek çıkmadan önce, gerekse sonrasında ki satış rakamları ile bunu şirkete gösterdi. Sonunda Activision onca söylentinin ardından, geri adım kararı niteliğindeki oyununu açıkladı. Bize soracak olursanız, hem marka değerleri açısından, hem şirketin ekonomisi açısından, hemde Oyun Dünyası açısında bu karar daha güzel olmuş. Yeni oyun CoD: WWII, adından da anlaşıldığı gibi 2. Dünya Savaşını ele alacak.

Oyun Dünyası Açısından Yorumumuz

Bu konuda da çok kısaca fikrimizi belirtmek istiyoruz… Call of Duty serisi gerçekçi yapısıyla hayatımıza tat katan bir oyundu. Yani kurgu şekilde yaptıkları Modern Warfare serisinde dahi Dünyası oldukça gerçekçiydi ve doğal olarak kendini kabul ettiriyordu. Bu gerçekçiliğe geri dönmeleri umut verici.

Yeni Oyun Call of Duty: WWII

Söylentilerinden hatırlanacağı gibi oyun direk olarak 2. Dünya savaşı hakkında. Çok fazla bir açıklama yaptığını söylemek yanlış olur Activision’un. Yukarıda verdiğimiz görsel paylaşıldı. Oyun ile ilgili beklenen bütün gerekli açıklamaların ise 26 Nisan‘da yapılacağını söylediler. Hadi hepimize hayırlı olsun 😀

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.