Ev / Haberler / Spider-Man: Far From Home Yeniden Vizyona Girebilir

Spider-Man: Far From Home Yeniden Vizyona Girebilir

Poster gg

Marvel’ın Avengers: Endgame ile kazandığı hasılat rekorunu borçlu olduğu yeniden gösterime sokma taktiğini Spider-Man: Far From Home için de uygulayacağı iddiaları ortaya atıldı. Detaylar haberimizde.

Spider-Man: Far From Home

ABD çıkışlı eğlence şirketi Marvel, sinematik evreniyle beyazperdenin en çok kazananlarından. Öyle ki tüm zamanların en çok gişe yapan filmi olma rekorunu, 10 sene üzerine Avatar’dan alarak Avengers: Endgame’e kazandırdı. 2,7902 milyar dolar hasılat elde edilen film, bu rekora erişmek için vizyon tarihinin ardından bir kez daha vizyona sokulmuştu.

Reddit adlı sosyal medya sitesinde bir kullanıcının paylaştığı habere göre Marvel, Spider-Man: Far From Home için de bu taktiği uygulamayı planlıyor. Director’s Cut versiyonuyla Amerika’daki İşçi Bayramı’nda yeniden vizyona gireceği konuşulan film hakkında kesin bir açıklama henüz yapılmadı.

Vizyona girdiği dönem Amerika’ da 376.676.361$, Türkiye’de ise 17.266.916,00 TL hasılat getiren film, en büyük hasılata sahip Spider-Man filmi olarak Tobey Maguire’li, Andrew Garfield’lı serileri geride bırakarak büyük bir başarıya imza attı.

Sinema haberlerimizin devamı için sitemizi takip etmeyi unutmayın. İyi oyunlar!

Hakkında Berfin Ergin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.