Ev / Haberler / Square Enix, ‘Marvel’s Avengers’ Oyununu E3’de Duyuracak
Poster gg
Marvel's Avengers

Square Enix, ‘Marvel’s Avengers’ Oyununu E3’de Duyuracak

Square Enix, ‘Marvel’s Avengers’ adıyla çıkaracağı Avengers oyunu projesini bu seneki E3 konferansında duyuracağını resmi olarak açıklasa da bu oyun hakkında paylaşılan bilgiler ne yazık ki sınırlı.

Avengers resmi Twitter hesabında paylaşılan tweet ile Square Enix‘in oyunun sunumunu E3‘de yapacağı duyuruldu. Bununla birlikte bu sunumu merak edip izlemek isteyenler için sunum saati de paylaşıldı. Zamanı 10 Haziran 18.00 PT (Türkiye zaman dilimi ile 11 Haziran 04.00) olarak duyurulan sunuma buradan ulaşabileceksiniz.

Marvel's Avengers

Oyunun detaylarına gelirsek; 2 yıl önce duyurulan bu oyun hakkındaki birçok şeyin paylaşımı konferansa saklanmış gibi görünse de elimizde hiç bilgi yok dersek yalan olur. Marvel‘ın açıklamasına göre oyun, bütün karakterleri, ortamları ve serinin hayranlarını heyecanlandıran anları içerecek. Ayrıca tamamen orijinal bir hikaye ile birlikte oyunculara farklı bir evren sunmak planlanıyor. Yakın zamanda gelen başka bir açıklamaya göre de oyunda hem tek oyuncu hem de 4 kişilik co-op oynama seçeneği olacak ve karakter kişiselleştirmesi yapabileceğiz. Sonradan kaldırılan oyun açıklaması da şu şekilde:

Avengers oyun deneyiminin tanımı şu şekilde: Sinematik hikaye anlatımını tek oyuncu ve co-op ile harmanlayan destansı bir aksiyonmacera oyunu. …4 kişiye kadar takımınızı toplayın, sıradışı yetenekleri öğrenin, oynayış stilinize uygun olarak kahramanları kişiselleştirin ve daimi bir tehdit altındaki, sürekli genişlemekte olan bir dünyayı korumak için güçlerinizi birleştirin.

Bu açıklamalarla birlikte gözümüzde bir RPG oyununun canlanmasına sebep olan bu oyun hakkındaki beklentilerimiz fazlasıyla yüksek. Umarız ki Marvel ve Square Enix ortaklığının sonucunda oluşan bu proje, yapılan resmi açıklamaların hakkını verebilir. E3 konferansıyla elimize daha çok bilgi geçeceğini umuyor ve sizleri 2 sene önceki Marvel’s Avengers fragmanı ile yalnız bırakıyoruz.

Dizi, sinema ve oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Dilara Yıldırım

6 yaşından beri ailesi sayesinde video oyunlarıyla iç içe büyümüş, şimdi de 17 yaşına gelmiş fakat hala oyun dünyasına olan bağlılığını korumuş, basit hayalleri olan basit bir öğrenciyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.