Ev / Haberler / Stan Lee Hakkında Taciz İddiası
Valorant names

Stan Lee Hakkında Taciz İddiası

Çizgi Roman ve Süper Kahramanlar denilince aklımıza ilk gelen isim Stan Lee. Fakat bu sefer olumsuz bir içerikle karşınızdayız. Bu nedenle özür dileriz.

Daha önce sizlere Stan Lee’yi anlattığımız bir içerik hazırlamıştık. Eğer bu meşhur bey amcayı tanımıyor ya da ilk defa duyuyorsanız önce o yazıyı okumanızda fayda var. Heh, biliyorsanız ya da okuduysanız başlayabiliriz. Amerikan gündemini ve Dünya geek insanlarını sallayan bir haber geçtiğimiz günlerde Daily Mail tarafından paylaşıldı. Stan Lee taciz ile yan yana geliyordu hazırlanan habere göre. Fakat burada bir parantez açmakta fayda var. Daily Mail bu tip durumlarla ilgili daha önceleri de prim kastığı asılsız haberler yapmış bir kaynak ve güvenmek pek kolay değil. Bu sebeple de Marvel fanatiklerine metanetlerini korumalarını ve bir yerleri yakıp yıkmamalarını tavsiye ediyoruz. DC severler de öyle çabuk sevinmesin. Henüz her şey iddialardan ibaret.

Stan Lee Taciz Konusunda Bilinmesi Gerekenler

İddiada Stan Lee’nin genç hemşirelerini taciz ettiği yer alıyor. Bunu hem sözlü hem de fiziksel anlamda gerçekleştirmiş. Kendisi zaten bu iddiaları kesin bir dille reddetmiş fakat bu noktada kendimizle çelişmeden ufak bir yorum katmak istiyoruz. Bahsi edilen adam 95 yaşında arkadaşlar. Bakmayın enerjik olduğuna, hemşireler tarafından bakımı sürdürülüyor. En iyi ihtimalle dahi ömrünün son yıllarını yaşayan yaşlı bir adam. Burada biraz biyoloji devreye giriyor, 95 yaşında onlarca bedensel sorun yaşıyordur muhtemelen. Ayrıca bir de andropoz var, ilk duyduğumda verdiğim tepkiyi aynen aktarıyorum, “Bu kısırlaştırılmış bir köpeğin bacağa sürtünmesi gibi“. Bayağı absürt demek istiyorum. Yani bu adamın cinsel taleplerinin olması gerçekten çok güç geliyor.

Stan Lee Taciz İddialarını Yanıtladı

Bizimki sadece bir yorumdu, asıl savunmayı tabii ki Stan Lee yapmış. Onun açıklaması ise olayı daha garip bir noktaya taşıyor. Avukatı vasıtasıyla kamuoyuna açıklamada bulunan Stan Lee, kendisini şantaj eden insanların olduğundan bahsetmiş. Savunma ve Basın açıklamasına göre, şantajcılar Stan Lee’den istediklerini alamazlarsa medyaya bunları söyleyeceklerini belirtmişler, Stan Lee direnince de söylediklerini yapmışlar.

Stan Lee açıklamada savaşacağını ve ismini karalamak isteyen insanlara pes etmeyeceğini söylemiş. Bu şekilde iddiaları yalanladığı bir metini de Avukatı medya ile paylaşmış.

Hollywood bu tip durumların yaşandığı bir camia. Biz tabii ki buradan oturup ‘yaptı’ ya da ‘yapmadı’ diyemeyiz. Umarız ortada bir suç varsa çözülür ve adalet yerini bulur. Yine de 95 yaşında sevecen bir dedenin bunu yapacağına inanmak güç. Peki sizce Stan Lee böyle bir gaflete düşmüş müdür? Düştüyse yaşını da göz önünde bulundurarak alması gereken ceza nedir?

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

2 Yorumlar

  1. Dursun akıncı

    La yaşlı başlı adamsın rahat dursana ne mana şimdi bu .d

  2. Kadir Cantaş

    Stan Lee taciz yaşını geçeli çok oluyor bence de asparagas haberdir bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.