Ev / Haberler / Star Wars Battlefront II, Ön Sipariş Edenlere Çıktı!
Valorant names

Star Wars Battlefront II, Ön Sipariş Edenlere Çıktı!

CoD: WWII’nin çıkmasına az kaldı, bununla birlikte Star Wars Battlefront II’nin çıkması da bizi FPS oyunlara yöneltiyor. Star Wars Battlefront II, şu an bütün dünyada oynanabilir halde. Oyun herkese tam olarak 17 Kasım Cuma günü çıkacak fakat Deluxe Edition’ı ön sipariş veren oyuncular oyunu şimdiden oynayabilirler.

Hayranların uzun süredir büyük bir hype ile beklediği oyun Star Wars Battlefront II çıktı (sayılır). Oyun şu anlık sadece ön sipariş verenlere açık; fakat 17 Kasım Cuma günü oyuna sahip olan herkes SW BFII oynayabilecek.

Deluxe Edition’ın Avantajları

Deluxe Edition’ı ön sipariş etmeyip de oyunu oynamak istiyorsanız, şimdi de alıp oyuna erişebilirsiniz. Oyunun standart versiyonu $60Deluxe versiyonu ise $80. Deluxe versiyonunu alırsanız oyunu oynamakla birlikte Kylo Ren, Rey ve çok oyunculu modda kullanabileceğiniz birkaç geliştirme paketine sahip olacaksınız. Yirmi doların bunlara değeceğini düşünüyorsanız oyunu almanızı tavsiye ederiz.

Oyun çıktı, beklendiği gibi incelemeler de bütün internette dolaşmaya başladı. Gamespot gibi birçok site oyunun incelemesini yapmaya başladı.

Oyunun çıkışı beklenirken, olumsuz olaylar da olmadı değil tabii. EA’in oyun içi ödemelere getirdiği düzenlemeler beklenildiği üzere birçok oyuncuyu memnun etmedi. EA’in bu konu hakkındaki eleştirilere Reddit’te verdiği cevap ise en beğenilmeyen Reddit gönderilerinden birisi oldu. Bunun üzerine de oyun firması eleştirileri dinleyerek bazı karakterlerin fiyatını ucuzlaştırdı. Oyunu bekleyen takipçilerimize hayırlı olsun diyoruz, iyi oyunlar!

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.