Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Star Wars Jedi: Fallen Order Fragmanı Yayınlandı
Valorant names

Star Wars Jedi: Fallen Order Fragmanı Yayınlandı

Star Wars Jedi: Fallen Order ilk fragmanını oyun dünyasına bomba gibi gönderdi! Fallen Order fragmanı sadece bir gün içerisinde 3,5 milyon izlenmeye ulaştı.

Geçtiğimiz günlerde Electronic Arts tarafından Twitter‘da Fallen Order ile ilgili bir görsel paylaşılmıştı. Haberi yazdığımızda oyunun çıkış tarihinin henüz belli olmadığını ancak yakında oyun ile ilgili içeriklerin ve fragmanın yakın zamanda çıkacağını belirtmiştik. Electronic Arts ise tahminleri yanıltmamış ve bu Cumartesi itibariyle oyuna ait ilk fragmanı yayınladı. Devam etmeden önce fragmana bir göz atalım:

Daha ilk günden 3,5 milyon izlenmeye ulaşan Star Wars Jedi: Fallen Order beklentileri arttırmaya başladı bile. Fragman aksiyon dolu ve grafikler açısından tatmin edici bir oyunun geldiğini bağırıyor zaten. Umarım reklam kampanyası abartılmamış ve gerçekçi yapılarak bizi Battlefront‘daki gibi hayal kırıklığına uğratmaz.

Fragmanın bize verdiği en önemli haber ise oyunun çıkış tarihi oldu. Oyun, 15 Kasım 2019 tarihinde PlayStaiton 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkıyor.

Sizce Star Wars Jedi: Fallen Order beklentileri karşılayabilecek mi? Yorumlar da görüşlerinizi bildirirseniz çok sevinirim. Bunun gibi oyun haberlerimize anında ulaşabilmek için bizi Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.