Ev / Haberler / Star Wars Jedi: Fallen Order İçin 14 Dakikalık Gameplay Geldi
Poster gg
Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order İçin 14 Dakikalık Gameplay Geldi

E3 macerası bugün başladı ve açılış Electronic Arts ile yapılıyor. EA Play adı altında başlanan konferansta ilk olarak Star Wars Jedi: Fallen Order üzerine konuşuldu ve yaklaşık 14 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı.

EA Play

İlk fragman yayınlandığı andan itibaren Star Wars evrenini ve oyunlarını sevenleri büyük bir merak ve ilgi sarmıştı. Bugün de E3 kapsamında düzenlenen EA Play konferansı sırasında oyuna dair uzunca bir gameplay geldi.

Platform Ögeleri Dikkat Çekiyor

Video başlar başlamaz göze çarpan ilk unsur oyuna eklenen platform ögeleri oluyor. Oynanış tarzı gösterildiği kadarıyla Uncharted tarzına yakın görünüyor. Umuyoruz ki aynı başarıyı da yakalayabilir.

Oyunun dövüş mekanikleri de oldukça hoş görünüyor ancak animasyonların yeterli seviyede olmaması durumu vasat gösterebilir. Ayrıca yapay zeka da bir o kadar basit görünüyor denilebilir. Biz yine de oyunun henüz alpha sürümünde olduğunu ve oyunun bir uzman tarafından oynandığını, en azından Vince Zampella‘nın açıklamalarının bu yönde olduğunu belirtelim.

Ana Hikayeye Bağlı Kalınacak

Yine ekibin açıklamalarına göre senaryoların yazım sırasında George Lucas ile çalışıldığından filmlerdeki ana hikayeye bağlılık göreceğiz. Bu da kimi oyuncuları sevindirebilir.

Star Wars Jedi: Fallen Order Yine Karşımıza Çıkacak

Son olarak sunucu ekibin oyuna dair daha fazla bilginin Microsoft konferansı sırasında verileceğini belirttiklerini de ekleyelim.

Canlı yayın bu yazının yayımlandığı sırada devam ediyor. İzlemek için buraya tıklayabilirsiniz. E3 ile ilgili önemli gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

Hakkında Heval Deniz Kaya

Gençliğinin baharında, biraz öğrenci, biraz müzisyen, azıcık da oyuncu. 17 yaşında, Oyungg'de yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.