Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Star Wars Jedi: Fallen Order’dan Yeni Görsel Geldi
Valorant names

Star Wars Jedi: Fallen Order’dan Yeni Görsel Geldi

Electronic Arts’ın beklenen oyunu Star Wars Jedi: Fallen Order’a ait ilk görsel geldi. Electronic Arts Twitter üzerinden paylaştığı görsel ile Star Wars hayanlarının yüzünü güldürdü.

Electronic Arts, son dönemde çıkardıkları Star Wars oyunlarından beklediklerini bulamamış ve eleştirmenlerden rakiplerine oranla düşük puan almıştı. Battlefront 2 ile hatalarını telafi eden şirket geçmişte hayranların çok sevdiği “Jedi” temasına dönmeyi amaçlamış ve yeni Star Wars oyununu Star Wars Jedi: Fallen Order olarak tanıtmıştı.

Electronic Arts‘ın resmi Star Wars Twitter sayfasından oyun ile ilgili ilk görsel de geldi. Çok şey vermeyen 3 saniyelik bir gif de olsa bir çok hayran oyunu büyük bir heycanla beklemeye başladı bile. Özellikle oyunun Jedi temasını işlemesi beklentileri arttırıyor. EA‘in paylaştığı görsel:

Oyunun tanıtım ve oynanış videosunun cumartesi günü gelmesi bekleniyor. Respawn tarafından geliştirilen yapım bu sene içerisinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkış yapacak. Ancak o zamana kadar oyun ile ilgili diğer ayrıntıları yavaş yavaş Twitter üzerinden paylaşacaklar gibi görünüyor.

Diğer haber yazılarımıza göz atabilir, Jedi Fallen Order hakkındaki haberlerimizi anında öğrenebilmek için bizi Facebook ve Instagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.