Ev / Haberler / Star Wars Jedi: Fallen Order’dan Bir Fragman Daha!

Star Wars Jedi: Fallen Order’dan Bir Fragman Daha!

Poster gg

E3 2019 konferansından bir gün önce EA Play’de tam 14 dakikalık bir Star Wars Jedi: Fallen Order oynanış fragmanı yayınlanmıştı. Bu gece de 2 dakikalık bir fragman yayınlandı. Oynanış ve sinematik ögelerin karışık bulunduğu fragman hakkındaki tüm detaylar haberimizde. 

Star Wars Jedi Fallen Order'dan Bir Fragman Daha!

Fragmanda Dikkatimizi Çekenler

Fragmanda en çok dikkatimizi çeken unsur aksiyon mekanikleri oldu. EA Play canlı yayınında gösterilen 14 dakikalık videoda bu mekanikleri görme fırsatımız olmuştu fakat bu fragmanda da aksiyon mekaniklerini görmek bizleri memnun etti. Ayrıca yine önceki fragmanda gördüğümüz bir küçük dostumuz var, onun komik halleri de fragmanda beğendiğimiz noktalardan. EA Play‘de yayınlanan fragmanda en çok eleştirilen noktalardan biri de yapay zekaydı. Maalesef bu fragmanda da epey dikkatimizi çekti. Umarız yapay zeka oyunun çıkışına kadar güçlendirilir.

Star Wars Jedi: Fallen Order Çıkış Tarihi

E3 2019‘da oyunun çıkış tarihi de açıklandı. Yeni Star Wars oyunumuz 15 Kasım 2019′da PS4, Xbox ve PC  platformları için çıkış yapacak.

E3 2019 fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyun dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter sayfamızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.