Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Steam 19-21 Ekim Hafta Ortası İndirimleri
Poster gg

Steam 19-21 Ekim Hafta Ortası İndirimleri

Steam Hafta Ortası İndirimleri Belli Oldu! Doom Serisi İndirimde!

 

Cuma günü saat 20:00’a kadar devam edecek olan  indirimlerde bu hafta The Witness ve 2 başlık altında birçok oyun indirimde. The Witness “Bu oyun zeki bir oyuncu olarak sana saygı duyuyor ve zamanının ne kadar değerli olduğunu biliyor. Yer doldurmak için konmuş hiçbir şey yok her bir bilmece karışıma yepyeni fikirler katıyor. Yani bu oyun fikirlerle dolu.” diye zeki oyunculara çağrı yapan bir oyun.  Ayrıca oyunda düzinelerce yer ve 500’den fazla bilmecenin olduğu söyleniyor.

Şimdi başlıklara gelecek olursak onlardan bir tanesi Doom Franchise! Doom serisinin indirime girdiği bu başlıkta, yine oyunları paketleyip daha ucuza satıyorlar. Örneğin Doom 3 paketini veya Doom Classic Complete paketini alırsanız oyunların indirimlerinin üzerine birde %50’lik paket indirimi geliyor. Yani indirimsiz Doom 3 fiyatına ortalama olarak 5-6 Doom oyunu alabiliyorsunuz.

Bir diğer başlık ise Ubisoft Arcade. İsminden de anlaşılacağı gibi Ubisoft‘un yayımcılığını yaptığı Arcade oyunlarbulunuyor. Bu başlıkta ayrı ayrı 6 küçük oyun %75 indirimde. Yalnız ufak oyunlar deyip geçmemek gerekiyor ki aralarında bağımlılarının bulunduğu oyunlar da var. Yani bu Hafta Ortası Çılgınlığı bayağı kalabalık.

 

  • The Witness – %33 indirimle 59 TL yerine – 39,53 TL
  • Valiant Hearts: The Great War™ –  %75 indirimle 34,49 TL yerine – 8,62 TL
  • Doom 3 – %50 indirimle 18 TL yerine- 9 TL
  • Doom – %50 indirimle 219 TL yerine – 109,50 TL
  • I Am Alive – %75 indirimle 34 TL 49 Kuruş yerine – 8,62 TL

Hakkında Mehmet Bozkurt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.