Ev / Haberler / Steam Ana Ekran Güncellemesi Yolda
Poster gg

Steam Ana Ekran Güncellemesi Yolda

Steam Ana Ekran Güncellemesi Yolda

Günümüzün en popüler oyun ve program satış ağı Steam yeni ve ana hatları belirgin bir güncellemeyle yola çıktı. Bizi oyun kayıtlarını arama, cd’leri her yüklediğinde oyun ayarlarını düzeltme dertlerinin birçoğundan kurtaran platforma gelen yeni güncelleme ekranımızı daha kişisel ve tercihsel bir hale getirmekte, kendi ilgi alanlarımızı seçebileceğiz ve bunun haricinde kalan program ve oyunlar gözümüze daha az sokulacak.

Gelecek güncelleme ile beraber bazı yeniliklerde bizi beklemekte. Bunlara örnek vermek gerekirse; bundan sonra ‘arkadaşlar arasında popüler‘ ve ‘yeni çıkanlar arasında çok satanlar’ gibi daha önceden beklediğimiz seçenekler gelecek. Aslında genel olarak bakıldığı zaman açıkça görülüyor ki Steam bizleri, sevdiğimiz türlerle buluşturacak ve ilgilenmediğimiz şeyleri bizden uzak tutacak.

Güncellemenin kısa bir süre sonra bizlerle buluşması bekleniyor, bakalım hoşumuza gidecek mi? Şahsen böyle bir güncellemenin gelmesini, sistemin artık ihtiyaçları tam anlamıyla karşılamadığını düşünüyordum, sizin fikirleriniz nelerdir?

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.