Ev / Haberler / Steam Değeri 10 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu
Poster gg
Song of the Myrne: What Lies Beneath

Steam Değeri 10 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu

Yeniden bir ücretsiz oyun haberi ile sizlerleyiz. Üstelik bu kez hediye Indiegala isimli platform üzerinden temin ediliyor. Steam fiyatı 10 TL olan Song of the Myrne: What Lies Beneath isimli oyun şimdi Indiegala üzerinde ücretsiz bir şekilde dağıtılıyor.

Indiegala

Oyunu Indiegala Üzerinden Nasıl Kütüphaneye Ekleriz?

Yapmanız gereken işlemler aslında çok basit. Öncelikle buraya tıklayarak kampanya sayfasına gidin. Ardından “Login To Add To Your Library” butonuna tıklayıp siteye giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra oyun kütüphanenize eklenmiş oluyor ve sonsuza kadar ücretsiz bir şekilde erişiminiz oluyor.

Dilerseniz siteye giriş yapmak veya üye olmakla uğraşmadan butonun altındaki direkt indirme linklerini kullanarak da oyunu bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ancak oyuna daha sonra da erişebilmeniz için ilk yöntemi uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

Song of the Myrne: What Lies Beneath

Song of the Myrne: What Lies Beneath Nasıl Bir Oyun?

Yukarıdaki görselde de görebileceğiniz gibi düşük piksel grafiklere sahip bir rol yapma oyunu. Zindanlarla kaplı Namok isimli adada verilen çeşitli görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Bütün bunları yaparken inşa yeteneklerimizden de faydalanmak durumunda kalıyoruz. Oyunun bizce en güzel yanı ise 4 kişiye kadar ortak/ayrık ekran desteği sunması. Bu sayede tek bilgisayar/ekran üzerinden arkadaşlarımızla birlikte oynayabiliyoruz.

Gelecek ücretsiz oyun ve oyun gündemine dair en önemli gelişmelerden haberdar olabilmek için Instagram ve Twitter sayfalarımızı da takip etmeyi unutmayın.

Hakkında Heval Deniz Kaya

Gençliğinin baharında, biraz öğrenci, biraz müzisyen, azıcık da oyuncu. 17 yaşında, Oyungg'de yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.