Ev / Haberler / Steam Hafta Sonu İndirimleri 21.04.2017
Poster gg

Steam Hafta Sonu İndirimleri 21.04.2017

Steam bu hafta sonu indirimleri coşturmuş gözüküyor. Birçok popüler oyun indirimde!

Bu hafta sonu, RPG, FPS ve TPS severler yaşadı, çekişmenin yüksek olduğu bu kategorilerde oyunlar, kolay kolay denk gelemediğimiz bir şekilde indirime girdi. Eğer bu popülariteye sahip oyunlar kütüphanenizde yoksa, bu hafta sonu cüzdanlarınızı boşaltabilirsiniz, bizden söylemesi. Yaz indirimlerine kadar, bu derecede iyi vede yüksek indirimleri göreceğimizi pek sanmıyorum açıkçası söylemek gerekirse (Bu sadece tahmin tabii). Neyse, eğer dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan indirimlere geçelim…

H1Z1: King of The Kill (31 TL – 18.60 TL)

Survive (Hayatta kalma) oyunlarında ki tahtını kaybetmenin eşiğine gelen H1Z1, mücadeleyi bırakmamış gibi. Oyuncu sayısı ve popülerliği oldukça yüksek. Şuana kadar böyle baba indirimleri pek görmek nasip olmadı bu oyun için, almak isteyenlere uyarı: Doğru zaman olabilir ama Battlegrounds eğer böyle devam ederse, bu tip indirimleri bol bol göreceğiz gibi.

ARMA 3 (100 TL – 50 TL)

Arma serisinde genel olarak güzel indirimler var ama en göze çarpanı ARMA 3‘deki %50’lik indirim. Tabii aranızda ‘mağara’ diyenler çıkabilir ama sunucuları dolu dolu ve oyuncu kitlesi aktif bir oyun olduğu da gerçek.

Assetto Corsa (49 TL – 24.50 TL)

PC kulvarında notu yüksek yarış oyunlarında birisi olan Assetto Corsa da bu hafta sonu güzel bir indirime girmiş, farklılık arayanlar için %50 indirim ideal olabilir, yinede optimizasyon konusunda bazı sorunları olduğu için, almadan önce mutlaka incelemenizi tamamlayın.

[info]İndirimler 24 Nisan günü, saat 21.00’da bitecek.[/info]

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.