Ev / Haberler / Steam İndirimleri 05.08.2017
Poster gg

Steam İndirimleri 05.08.2017

Bildiğiniz üzere, Steam’de sıkça indirimler oluyor. Bu seferki indirim dalgası ortalamadan iyi olduğu için birazcık bahsedelim dedik. İyi okumalar.

Steam Hafta Sonu Fırsatlarında göze batan oyunları teker teker listeleyeceğiz.

Sniper Elite 4 – 89 TL’den 44.50 TL’ye (%50 indirim)

Sevilen Sniper Elite serisinin dördüncü oyunu olan Sniper Elite 4, bu indirimlerde bu oyunu almak isteyen çoğu kişinin yüzünü güldürdü. %50 indirimle alabileceğiniz bu oyunda, 2.Dünya Savaşında bir İtalyan keskin nişancı oluyorsunuz. Oyunu almak istiyorsanız bu linkten oyunun Steam mağaza sayfasına gidebilirsiniz.

Zombie Army Trilogy – 65 TL’den 13 TL’ye (%80 indirim)

Tıpkı Sniper Elite serisi gibi bir Rebellion yapımı olan Zombie Army Trilogy oyununda, zombiye dönüşmüş bir Nazi ordusu ile karşı karşıyasınız. Hayatta kalmak size bağlı. Büyük bir indirimde olan bu oyunu almanızı öneririz. Oyunun Steam mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Depth – 31 TL’den 7.75 TL’ye (%75 indirim)

Benim de uzun süredir istediğim bir oyun olan Depth de bu indirim dalgasından nasibini aldı. Denizin derinliklerinde elinizdeki ekipmanlarla vahşi köpek balıklarına karşı hayatta kalmaya çalıştığınız bu oyun çok hoşunuza gidecek. Oyunun Steam mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

The Escapists –  27 TL’den 6.75 TL’ye (%75 indirim)

Sevilen oyun The Escapists, düşük bir sistemi olan oyuncular için ideal. Minimalleştirilmiş bu oyunda 2D karakterlerle hapisten kaçmaya çalışıyoruz. Oyunu buradan alabilirsiniz.

Yazımız bu kadardı, hoşunuza giden oyunları alabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar!

 

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.