Ev / Haberler / Steam İndirimleri Ay Takvimi Yeni Yılı İle Devam Ediyor!

Steam İndirimleri Ay Takvimi Yeni Yılı İle Devam Ediyor!

Valorant names

Çin takvimine göre iki gün önce girdiğimiz Domuz Yılı’na Steam de kayıtsız kalmadı. 5 – 11 Şubat tarihleri arasında sürecek olan indirimler başladı.

En çok tıklamayı hiç şüphesiz indirim dönemlerinde alan Steam bu kez de yeni indirim dönemine tema olarak Çin yeni yılını seçti. Türkiye saati ile 11 Şubat 21:00’da son bulacak olan indirimler sayesinde Gabe Newell yine biz oyuncuların cüzdanlarına göz dikmiş durumda.

Bu indirim dönemi boyunca 60 TL değerindeki her satın alımınızda anında 10 TL tutarında bir indirim kazandığınızı da eklemeden geçmeyelim. Bu 10 TL değerindeki indirimin yanı sıra aldığınız oyun başına çeşitli miktarlarda puanlar toplayabilir ve bu puanları indirim döneminin bitişine kadar satışta olacak çeşitli materyal ve indirimlere sahip olmak için kullanabilirsiniz.

Benim bu indirim döneminde şahsi olarak önereceğim oyun The Witcher Wild Hunt Game Of The Year Edition olacak. Biliyorum, neredeyse her indirim döneminde bu oyunu görmekten sıkıldınız. Ancak oyun %70’lik bir indirim ile 22,49 TL fiyat etiketine sahip durumda sizleri bekliyor. Game Of The Year Edition olması sebebiyle ana oyuna ek iki adet de adeta yepyeni oyunlar olan DLC’lere de sahip olacaksınız. 22,49 TL’lik fiyatın oyunun bu zamana kadar ki en düşük fiyatı olduğunu da hatırlatalım.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir Yorum

  1. Dirt 4 de %80 indirimle 90tl den 17 tl ye indi, ona da bakın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.