Ev / Haberler / Steam Kış İndirimleri Başladı, İşte Bilgiler
Poster gg

Steam Kış İndirimleri Başladı, İşte Bilgiler

Steam kış indirimleri geçtiğimiz saatlerde başladı. Detayları sizlere elimizden geldiğince hızlı ve dolu bir şekilde ulaştırmak istedik bizler de.

Valve bu sene ‘Sürprizlerle dolu rahat kır evi’ isimli, sade bir konsept tercih etmiş. Geçtiğimiz senelerde kendince küçük oyunlar hazırlıyorlardı. Bu sene pek öyle olmamış ama bu da biz oyuncuları pek alakadar etmiyor zaten. Bizi alakadar eden kısımlardan konuşalım mı başlık başlık?

Ne zaman bitiyor?

Ekonomisini indirim başlayınca ayarlamaya başlayan, dolayısıyla da indirim sonuna ancak yetişen tonla insan olduğunu tahmin ediyoruz. İndirimler 3 Ocak 2019 tarihine kadar devam edecek. 3 Ocak tarihine pek aksatmanızı pek tavsiye etmiyoruz, saatlerimiz Avrupa ve Amerika’dan daha doğuda çalıştığı için, abuk subuk saatlerde indirim bitebilir ve kaçırdığınız oyunlara üzülebilirsiniz.

Steam Ödüllerinde oy hakkı sizlerin!

Gerçi bu yeni bir şey değil, her sene olduğu gibi bu sene de Steam Awards’da kazananları biz kullanıcılar seçiyoruz. Steam’in ayağının kaymaya başladığı bu senelerde önemi büyük bu ödüllerin. Sonuçta yakında her oyunu Steam’de görememe ihtimalimiz var.

Bu sene güçlü oyunlar genelde PlayStation platformuna çıkmış gibi görünse de, oylamaya laik bol bol oyun var. Oylama sayfasına ulaşarak siz de göz atabilirsiniz. Kendi oylamalarımı da söylemek isterdim ama bütün Steam’i etkileme potansiyeline sahip Oyungg’de yayınlanmış bir yazı rekabeti bozabilir diye söylemiyorum 🙁

Steam Awards’da da oy kullanmak için son tarih 3 Ocak, yine de son güne bırakmayın. Kazananlar Şubat başında açıklanacak.

Benim önerim

Daha geniş ve dolu dolu bir içerik hazırlayacağımız için şimdi tek öneri oyunum olacak. Remnants of Naezith yakın zamanda çıkan en güçlü yerli yapım oyunlardan birisiydi, %50’lik indirim yeni bir oyun için gayet güzel. Yakın zamanlarda çıkan diğer yerli oyunlar için listemizi de okumayı unutmayın.

Yazıyı erken kesiyorum, biraz oyun oynayalım değil mi? Yeni yılın gelişinde en sevdiğim olay kesinlikle Steam indirimleri.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.