Ev / Haberler / Steam Yaz İndirimleri Başladı – İndirim Canavarları!

Steam Yaz İndirimleri Başladı – İndirim Canavarları!

Valorant names

Hepimizin bildiği gibi Steam Yaz İndirimlerinin 21 Haziran’da başlaması bekleniyordu, ki öyle de oldu. Gabe reis, oyuncuları büyük indirimlerle tekrar mutlu etti fakat bu indirimlerde gözümüze çarpan bir detay daha var: İndirim Canavarları oyunu. 

Yaz indirimleri bildiğimiz gibi, popüler oyunlar dahil binlerce oyunda kayda değer indirimler var. Bu yaz indirimleri döneminde sevdiğiniz oyunları ucuza almakla kalmayıp Saliens (İndirim Canavarları) oyununu oynayıp farklı oyunlar kazanma şansı elde etmenin yanında türlü türlü hediyeler kazanabiliyorsunuz. Dilerseniz önce indirimlerde göze çarpan ilk sayfaya bir göz atalım, ondan sonra da Saliens’ı anlatalım sizlere.

İndirim Canavarları

İndirim Canavarları

Valve Complete Pack, NBA 2K18 ve The Long Dark’taki astronomik indirimler önceden beklense de dikkat çekiyor. Umarız istediğiniz oyunları çok uygun fiyatlara alma fırsatı bulabilmişsinizdir.

Saliens (İndirim Canavarları) Nedir?

Bu indirimlerde dikkate çarpan unsur olarak bir oyun vardı, Saliens. Oyunda, indirim canavarınızı kişiselleştirip istediğiniz gezegenlerdeki alanları Duldrumz’lara karşı savaşarak koruyorsunuz. Bunu yaparken de Salien’ınızı kişiselleştirmek için gerekli olan şapka, kıyafet gibi şeylerin yanında koleksiyon kartı da kazanıyorsunuz. Bunlarla bitmiyor, gezegenlerde geçirdiğiniz süreyle doğru orantılı olarak rastgele oyunlar kazanma şansını yakalıyorsunuz.

İndirim Canavarları

Oyunu oynaya oynaya seviye kasıyorsunuz, seviyeniz yükseldikçe de Duldrum’lara karşı kullanmak için daha çok yeteneğiniz oluyor. Altta da oyunla ilgili Steam’in koyduğu şema var.

İndirim Canavarları
Gabe reis bize oyunu kısa ve öz bir şekilde özetleyip ne yapacağımızı anlatmış. Bize de bu saatten sonra Salien’ımızı alıp gezegenleri korumak kalıyor.

Oyunu oynayarak türlü ödüller ve oyunlar kazanabileceğinizi unutmayın. Cüzdanınıza kuvvet gençler, hepinize iyi oyunlar!

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

2 Yorumlar

  1. Ooo beleş oyun, alırım bir dal. Yalnız Saliens’ta kıyafet üç kere düştükten sonra bir daha düşmedi. Sanırsam onun da günlük sınırı var.

  2. Sonunda beklediğim oyunlar indirime girmiş hemde en az %40 bu çok iyi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.