Ev / Haberler / Steam Yaz İndirimleri Başladı!
Poster gg

Steam Yaz İndirimleri Başladı!

Oyuncuların en çok beklediği anlardan birisi olan Steam Yaz İndirimleri başladı!

Gaben giflerini ve capslerini hazır tutun, çünkü cüzdanlar zora düşmek üzere! Steam’de birbirinden güzel ve zevkli oyunlar büyük indirimlerle mağazada yer almaya başladı. Böyle söyleyince çok reklam koktu ama Steam kullanıcıları anlayacaktır neden böyle anlattığımızı. OyunGG olarak biz, her zaman orijinal oyun oynamayı destekliyoruz, bu konuda Steam gerçekten çok işlevsel.

Peki indirimdeki oyunlardan ne haber? Portal ve Portal 2 gibi efsane bulmaca oyunları Bundle şekilde (birlikte) 3.67 TL fiyatıyla satışta. Aynı zamanda CS GO indirimi de var mağazada. Call of Duty serisinin birçok oyunu da indirimde fakat ARMA III ve H1Z1 daha çok dikkat çekiyor desek yalan olmaz sanırım. Diğer oyunlar için Steam mağazanızı kontrol etmeyi unutmayın, çünkü indirimler bunlarla sınırlı değil! GTA V‘den falan bahsedemedik yani.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.