Ev / Haberler / Steam Yaz İndirimleri İçin Ek İndirimler!
Poster gg

Steam Yaz İndirimleri İçin Ek İndirimler!

Steam Yaz İndirimleri sonunda milyonlarca oyuncuyla buluştu ve bu indirimi bekleyen herkes tabiri caizse aç kurtlar gibi oyunların üzerine akıştı. Böyle bir zamanda Green Man Gaming de kenarda durmadı ve size ek indirimler getirmek için kolları sıvadı.

Bu indirimlerden faydalanmak için yapmanız gerekenler:

  1. https://www.greenmangaming.com sitesine üye olun ve mail adresinizden üyeliği onaylayın;
  2. Steam hesabınıza aynı tarayıcıdan giriş yapın ve GMG hesabınızda ayarlar sekmesinden her iki hesabı birbirine bağlayın;
  3. Oyun saatleri, istatistikler gibi verilerin senkronizasyonu için birkaç dakika bekleyin;
  4. Senkronizasyondan sonra mağazaya girerek oyunları sepete ekleyin ve alışveriş yaparken promo kod kısmına JUNE20 yazın. Bu size indirimden sonraki fiyata ek olarak %20’ye varan indirimler sağlayacak.

DİKKAT!

Bu indirimler her oyun için geçerli değildir, fakat PUBG gibi birçok meşhur oyunları alırken bu indirimlerden faydalanabilirsiniz. Yukarıdaki adımları izlemenize rağmen indirimlerin elde edilmesi ile bağlı sorun yaşıyorsanız lütfen sitenin destek ekibine ulaşın. Zira bizzat kendi tarafımdan denenmiş ve çalıştığı onaylanmıştır.

Sitenin ülkemizde çok meşhur olmaması sebebinden güven problemi yaşamasına ise GMG’nin güvenilirlik puanının 8.8 olmasını söyleyebilirim. Yine de güvenip güvenmemek tamamen sizin seçiminiz. Güvenmeyi seçen arkadaşlara şimdiden Steam Yaz İndirimleri için alacakları ek indirim için hayırlı olsun diyoruz.

Hakkında Tahir Dövtelabi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.