Ev / Haberler / Steam’de 10 TL Olan Oyun Geçici Olarak Ücretsiz!

Steam’de 10 TL Olan Oyun Geçici Olarak Ücretsiz!

Poster gg

Epic Games, Steam, Humble Bundle gibi sitelerden sık sık bedava oyun almaya alıştık son zamanlarda. Bu seferki bedava oyunumuz ise Steam’de 10 TL karşılığında satılan Adventures of Shuggy.

adventures of shuggy

Shuggy; goblinler, ghouller, zombiler ve robotlarla dolu bir kaleye yerleşti. Shuggy’nin yeni evini tekrar yaşanabilir kılmak için 100’ün üstünde odayı temizlemesine yardım et! Kaledeki her odanın farklı özellikleri var, kimisi Shuggy’i uçuruyor, kimisi süzülmesini sağlıyor, kimisi döndürüyor, kimisi zaman yolculuğu yaptırıyor. 

Oyunda üstte bahsedildiği gibi Shuggy’nin yeni kalesinde yaşamasını sağlıyoruz. Bunu yaparken de uçma, dönme, zaman yolculuğu, ışınlanma gibi değişik değişik olaylardan yararlanıyoruz. 2012 çıkışlı indie oyunun Steam incelemeleri çok olumlu durumda. Ayrıca birçok site tarafından incelemelerden güzel not almış durumda kendisi. Gelelim oyunu bedava bir şekilde elde etmeye.

Çok zor bir şey yok aslında, şu linke tıkladıktan sonra IndieGala’ya giriş yapıyoruz. Ardından ister oyunu IndieGala kütüphanemize ekleyerek indiriyoruz, istersek de Direct Download kısmından bilgisayarımıza direkt olarak indirip hemen oyunun keyfini çıkarabiliyoruz.

adventures of shuggy

The Adventures of Shuggy oyununun sistem gereksinimlerinden bahsetmeye bile gerek duymuyorum, bu yazıyı okumaya yetecek bilgisayarınız varsa oyunu da rahatlıkla oynayabilirsiniz. Daha fazla bedava oyun haberi ve güncel oyun gelişmelerinden haberdar olmak isterseniz bizi takipte kalın. Herkese iyi oyunlar!

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.